Збірна України програла Австрії й залишила відкритим питання плей-офф

21.06.2021 20:53

Національна збірна України програла Австрії на Євро-2020 і завершила груповий етап на третьому місці

Фото УАФ

За підсумками матчів із Нідерландами (XNUMX:XNUMX) і Північною Македонією (XNUMX:XNUMX) синьо-жовті набрали три очки й підійшли до зустрічі другими в групі. Австрійці також мали в активі три пункти, але поступалися нашій команді за різницею м'ячів. В очній дуелі опоненти повинні були визначити долю другого місця у квартеті й гарантованої участі в плей-офф.

Фото УАФ

Андрію Шевченку не могли допомогти травмовані Зубков і Попов, також поза заявкою залишився Безус. Порівняно з минулою грою головний тренер українців вніс лише одну зміну - в опорній зоні вийшов не Степаненко, а Сидорчук. В Австрії відзначимо повернення після дискваліфікації Арнаутовича, а також травму Лазаро.

Найгірший тайм на турнірі?

Перша половина зустрічі для підопічних Шевченка склалася, м'яко кажучи, не найліпшим чином. Не було звичного пресингу, вистачало браку й позиційних помилок. Австрійці на старті поєдинку володіли ініціативою, завдали кількох неточних ударів. А на 21-й хвилині після подачі Алаби з кутового Баумгартнер випередив Забарного й відкрив рахунок.

Фото УАФ

Після цього українці трохи пересунули гру вперед, хороший момент мав Шапаренко, але його удар у дальній кут потягнув Бахманн. Кінцівку тайму синьо-жовті провалили. На 37-й хвилині Лаймер пробив з кута штрафного, але Бущан потягнув. Потім Шопф у контратаці «2 в 2» віддав на Арнаутовича, але той пробачив нашу збірну. У доданий час після помилки Забарного Марко знову пробив, але знову невдало. Загалом рахунок 0: 1 ще був непоганим за підсумками такого перформансу.

Друга поразка на Євро

У перерві Шевченко зняв Маліновського й випустив Циганкова. Це додало варіативності на флангах, українці частіше стали навішувати у штрафний, але до небезпеки не доходило. Суперники також відповідали, завдали кілька ударів у бік воріт, а Шлагер змусив реагувати Бущана. На 61-й хвилині після подачі стандарту Лайнер зрізав м'яч у власні ворота, але Бахманн виручив.

Фото УАФ

Пізніше в бій було кинуто Марлоса й Бєсєдіна, але вони розчинилися у грі. Якийсь акцентований штурм воріт Австрії нашим хлопцям влаштувати не вдалося. Можна відзначити небезпечний простріл-удар Яремчука в кінцівці. І все ж довести хоча б одну атаку до акцентованого завершення в нашої команди не вийшло.

У підсумку українці поступилися й посіли третє місце в групі. Із трьома очками в активі синьо-жовті з нетерпінням чекають заключних поєдинків в інших квартетах. Нагадаємо, у плей-офф пройдуть чотири команди з шести, що фінішували третіми. На даний момент ми в цьому рейтингу четверті...

Євро-2020. Група С. 3-й тур

Україна - Австрія - 0: 1 (0: 1)

Гол: Баумгартнер (XNUMX).

Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко (Бєсєдін, XNUMX), Шапаренко (Марлос, XNUMX), Сидорчук, Зінченко, Ярмоленко (к), Яремчук, Маліновський (Циганков, XNUMX).

Запасні: Пятов, Трубін, Кривцов, Соболь, Тимчик, Степаненко, Макаренко, Судаков, Довбик.

Тренер: Андрій Шевченко.

Австрія: Бахманн, Лайнер, Драгович, Хінтереггер, Алаба (к), К. Шлагер, Лаймер (Ільзанкер, XNUMX), Грілліч, Баумгартнер (Шопф, XNUMX), Арнаутович (Калайджич, XNUMX), Забітцер.

Запасні: А. Шлагер, Перван, Ульмер, Пош, Грегорич, Лінхарт, Тріммель, Шауб, Онісіво.

0

Вирішальний день для України на Євро-2020: що потрібно команді Андрія Шевченка в матчі з Австрією