Збірна України з футзалу відіграла два м'ячі у Португалії, але все одно поступилася

04.02.2018 20:30
Синьо-жовті в дуелі за лідерство в групі на чемпіонаті Європи не встояли перед Португалією

uefa.com

Після драматичної перемоги над Румунією (3:2) Українська команда боролася зі збірною Португалії за перше місце в групі C. З огляду на кращу різницю м'ячів, піренейців в цьому матчі влаштовувала нічия. У першому таймі португальці продемонстрували свій клас і практично нічого не дозволили синьо-жовтим. Вже на третій хвилині Жоау Матуш віддав пас врозріз, який замкнув Бруну Коельо. В середині стартової половини Тьягу Бріту фінтом прибрав суперника, змістився в центр і подвоїв рахунок точним пострілом. Після перерви наша команда нарешті «ожила» і навіть відігралася. Спочатку Петро Шотурма з кутового асистував Володимиру Разуванова, а на 32-й хвилині Тарас Королишин сильним ударом з лівої бровки зрівняв рахунок. Португалія відразу ж завелася і побігла в атаку. На 34-й хвилині Педру Карі знову вивів свою команду вперед, а незабаром українці обрізалися, граючи «п'ять проти чотирьох» і Нілсон Мігел забив у порожні ворота. П'ятий гол другої збірної в європейському рейтингу провів Рікардіньо. Українцям вдалося підсолодити пілюлю на 40-й хвилині - відзначився Шотурма. Поступившись португальцям, синьо-жовті посіли друге місце в групі. У вівторок підопічні Олександра Косенка зіграють в чвертьфіналі. Хто буде суперником нашої команди, сьогодні о 21.45 між собою визначать Азербайджан та Іспанія. Україна - Португалія - ​​3: 5 (0: 2) Голи: Разуванов (28), Королишин (32), Шотурма (40) - Бруну Коельо (3), Бріту (13), Карі (34), Мігел (36), Рікардіньо (37)

Група С

М  Команда И В Н П м'ячі Очки
1  Португалія 2 2 0 0 9-3 6
2  Україна 2 1 0 1 6-7 3
3  Румунія 2 0 0 2 3-7 0

Футзал: статистика перемоги. Україна в Любляні перестріляла Румунію в півтора рази