Збірна України з футзалу здобула драматичну перемогу над Румунією

02.02.2018 23:08
Синьо-жовті стартували на чемпіонаті Європи перемогою на останніх секундах над збірною Румунії

Фото Павла Кубанова

У другому матчі групи C зійшлися українці і румуни. Останні програли Португалії з рахунком 1: 4, так що в звітному поєдинку билися тільки за перемогу. На підопічних Олександра Косенка вікторія в цьому поєдинку виводила в 1/4 фіналу. Румуни шокували наших футзалістів жвавим початком, забивши на п'ятій і 11-й хвилинах. В обох випадках синьо-жовті пропускали швидкісні контратаки опонентів. На щастя, за кілька секунд до перерви Тарас Королишин вдало розіграв стандарт з Петром Шотурма і скоротив відставання в рахунку. У другому таймі українці додали, хоча воротареві синьо-жовтих Євгену Іванюку в деяких епізодах довелося рятувати команду. На 28-й хвилині Олександр Педяш за допомогою рикошету зрівняв рахунок, після чого наші хлопці побігли забивати третій. І ось, коли здавалося, що румуни вміло «засушили» гру і добилися нічиєї, на 40-й хвилині триколірні були покарані за надмірно часте використання п'ятого польового. Після помилки суперників м'яч підхопив Шотурма і з центру поля точно пробив у порожні ворота - 3: 2. Здобувши перемогу над румунами, українці гарантували собі путівку в плей-офф. У неділю о 19.00 синьо-жовті посперечаються за перше місце в групі з Португалією. Румунія - Україна - 2: 3 (2: 1) Голи: Савіо (5), Гнат (11) - Королишин (20), Педяш (28), Шотурма (40)