Збірна України в контрольному матчі обмежилася нічиєю з хорватською Рієкою

18.05.2022 21:22

Збірна України розписала світову у товариському поєдинку з хорватською Рієкою

Сьогодні підопічні Олександра Петракова, готуючись до поєдинку раунду плей-офф чемпіонату світу із Шотландією, провели черговий контрольний матч – з хорватською Рієкою.

Порівняно зі вчорашнім спарингом з італійським Емполі стартовий склад нашої збірної повністю змінився. У заявці був відсутній стопер Денис Попов, який не уникнув пошкодження у поєдинку з Емполі.

Ігрова перевага українців сумнівів не викликала. У дебюті двічі в ударній позиції опинявся Довбик, але з прицілом виникли проблеми. Хорвати вперше небезпечно огризнулися на 15-й хвилині, проте Вук схибив з лінії штрафного майданчика. Незабаром більше пощастило Буяльському, що потрапив у площину воріт, проте Зломислич був на висоті.

Втім, на 25-й хвилині він не допоміг, коли після передачі Буяльського Гармаш потужним ударом відкрив рахунок. Але наприкінці першого тайму наші захисники були не безгрішні і якщо Мурич не реалізував вихід наодинці з Бущаном, то Дрмічу вдалося підкоригувати політ м'яча у сітку – 1:1.

Після перерви у нас могли відзначитися Качараба та Беседін, проте останнє слово могло бути за Стойковичем. Проте союзником гостей після його удару стала штанга. Суперникам довелося обмежитись нічийним результатом.