Господарі ЧС з тріском програли Уругваю в заключному матчі групового раунду (відео)

25.06.2018 17:52
Збірна Уругваю легко перемогла господарів ЧС-2018 в третьому турі групового раунду і вийшла в 1/8 фіналу з першого місця групи А

Фото twitter / AUFOficial

На свій заключний поєдинок групового раунду збірні Уругваю і господарів ЧС-2018 вийшли вже забезпечивши собі місця в 1/8 фіналу ЧС-2018. Проте, боротьба за перше місце вийшла досить видовищна.  Підопічні Оскара Табареса відразу захопили ініціативу і вже на 10-й хвилині повели в рахунку. Луїс Суарес ударом зі штрафного поклав м'яч в правий кут воріт Акінфєєва - 1: 0. А ще через 13-ть хвилин уругвайці подвоїли свою перевагу. Після подачі кутового з-за меж штрафного майданчика пробив Дієго Лаксальт і м'яч, рикошетом від Черишева, прошмигнув у ворота суперника - 2: 0. Автогол! Далі більше! На 36-й хвилині господарі турніру залишилися вдесятьох. Ігор Смольников отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону, і покинув поле.  У другій половині гри уругвайці дещо знизили темп, явно показуючи, що результат їх повністю влаштовує. Підопічні Оскара Табареса обмежилися ще одним забитим м'ячем, який записав на свій рахунок Едінсон Кавані. 3: 0 - дуже впевнена перемога небесно-блакитних. https://youtu.be/PqUJWdyKAAw Уругвай вийшов в 1/8 фіналу з першого місця в групі А, а господарі турніру з другого. Тепер ці команди чекають на своїх суперників, які визначаться сьогодні ввечері в матчах групи В.

25 червня. ЧС-2018. Група А

Уругвай - Росія - 3: 0 (2: 0) Голи: Суарес (10), Черишев (23, автогол), Кавані (90) Уругвай: Муслера, Годін, Бентанкур (Де Арраскаета, 63), Нандес (Родрігес, 73), Суарес, Торрейра, Весіно, Лаксальт, Коатес, Кавані (Гомес, 90 + 3), Касерес. Росія: Акінфєєв, Кутепов, Ігнашевич, Черишев (Фернандес, 38), Газінський (Кузя, 46), Зобнин, Кудряшов, Олексій Андрійович Міранчук (Смолов, 60), Самедов, Дзюба, Смольников. Попереджені: Бентанкур --Газінскій, Смольников. Вилучення:  Смольників (36). Сьогодні на світовій першості пройдуть ще два поєдинки. У групі В Іспанія зустрінеться з Марокко, а Португалія з Іраном. Обидві зустрічі почнуться о 21:00.

Sport-1.de: «Боруссія отримала дві пропозиції по Андрію Ярмоленку»

Хто, на Ваш погляд, стане найкращим бомбардиром ЧС-2018?

• Харрі Кейн (Англія) (66%, проголосувало: 935)