Збірна тижня українців від КОМАНДИ 1: квартет із Динамо, легіонер і два хлопці із Зорі

Категорії: Топ Новини

До символічної збірної тижня ввійшли представники семи клубів, один з яких - зарубіжний

За традицією після кожного вік-енду під час офіційного сезону ми визначаємо символічну збірну з футболістів національної команди, кандидатів до неї, а також українських виконавців, що особливо відзначилися за підсумками виступів за цілий тиждень.

Олег БІЛИК (Олександрія)

Незважаючи на поразку від Динамо (0:1), провів класний поєдинок. На рахунку голкіпера - 10 відбитих ударів. Став кращим гравцем туру за версією УПЛ.

Денис ФАВОРОВ (Зоря)

Пропустивши гру в Норвегії, у матчі із Чорноморцем показав звичний рівень як в обороні, так і в атаці. Допоміг команді здобути велику перемогу (3:0).

Володимир ЧЕСНАКОВ (Ворскла)

Добре цементував оборону Ворскли в поєдинку з Минаєм. Узяв безпосередню участь у другому забитому м'ячі.

Ілля ЗАБАРНИЙ (Динамо)

Упевнено діяв у матчах із Бенфікою в Лізі чемпіонів і Олександрією в чемпіонаті. І найголовніше, що в цих поєдинках Динамо відіграло на нуль.

Едуард СОБОЛЬ (Брюгге, Бельгія)

Минулого тижня взяв участь у двох матчах. Причому в поєдинку Ліги чемпіонів проти ПСЖ (1:1) відзначився результативною передачею.

Микола ШАПАРЕНКО (Динамо)

У матчі чемпіонату проти Олександрії участі не брав, однак у зустрічі в рамках Ліги чемпіонів із Бенфікою був одним із кращих у складі Динамо.

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ (Динамо)

Став одним із кращих у складі Динамо в матчі з Бенфікою за оцінками InStat. Добре виглядав і в поєдинку чемпіонату з Олександрією, віддавши сім гострих передач.

Андрій ТОТОВИЦЬКИЙ (Десна)

Забив перший м'яч у чемпіонаті. Гол став переможним для Десни в поєдинку з Рухом (1:0). Ця вікторія дозволила чернігівцям перервати триматчеву безвиграшну серію.

Віктор ЦИГАНКОВ (Динамо)

Виконав чимало чорнової роботи в матчі з Бенфікою. У грі з Олександрією був заточений на атаку. Завдав кількох небезпечних ударів, але забити переможний гол вдалося з пенальті.

В'ячеслав ЧУРКО (Колос)

Допоміг команді перервати чотириматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті. Став автором одного із м'ячів, забитих у ворота Інгульця (2:0).

Олександр ГЛАДКИЙ (Зоря)

У матчі із Чорноморцем забив 95-й гол у чемпіонатах України. У поєдинку Ліги конференцій проти Буде-Глімту участі не брав.