Збірна Франції - дворазовий чемпіон світу !!! (Відео)

Збірна Франції перемогла у фінальному поєдинку світової першості Хорватії і після 20-річної перерви вдруге стала чемпіоном світу

фото fff.fr

Збірна Франції - чемпіон світу 2018 року. У фінальному поєдинку підопічні Дідьє Дешама вирвали перемогу у сенсаційною команди Хорватії з рахунком 4: 2.

Перший автогол в історії чемпіонатів світу

Французи відкрили рахунок досить несподівано. Після перших хвилин поєдинку, коли домінували хорвати, Антуан Грізманн заробив стандарт поблизу штрафного майданчика суперника, Сам же Грізманн виконав навіс, а Маріо Манджукич головою невдало зрізав м'яч у власні ворота. Перший автогол в історії фінальних поєдинків чемпіонатів світу! Хорвати зуміли відігратися через 10 хвилин. Домагой Віда скинув м'яч на Івана Перішіча, той фінтом прибрав Нгола Канті і потужним ударом відправив м'яч у дальній кут - 1: 1.  Проте, на перерву команди пішли за переваги Ле Блез. Арбітр матчу Нестор Пітана подивився повтор на системі VAR після подачі кутового і вказав на «точку». І справедливо, Іван Перішич дійсно грав рукою в своїй штрафній площі. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Антуан Грізманн, який пробив в лівий від себе нижній кут, а Даніел Субашич завалився в протилежний - 2: 1.

Франція перемагає

У другому таймі ініціативою продовжували володіти підопічні Златко Даліча, проте забивали знову французи. Спочатку Кіліан Мбаппе прострілив на Антуана Грізманн, який зумів вивести на ударну позицію Поля Погба і той з другої спроби не схибив, вколотив м'яч у сітку воріт збірної Хорватії - 3: 1.  На 65-й хвилині Лукас Ернандес перевів м'яч в центральну зону, звідки Кіліан Мбаппе завдав потужного удару в самий кут. Даніел Субашич, незважаючи на відчайдушний стрибок, врятувати свою команду не зумів - 4: 1.  Проте, хорватська команда зуміла відродити інтригу. І допоміг їй воротар збірної Франції Уго Льоріс. Він не став відразу вибивати м'яч в поле, а зреагувала Маріо Манджукич скористався помилкою капітана французів і відправив м'яч у сітку.  На більше, втім, збірної Хорватії не вистачило. У підсумку, 4: 2 - перемога збірної Франції, яка стала чемпіоном світу вдруге в своїй історії.  https://youtu.be/GvHrcy8DYaw

15 липня. ЧС-2108. фінал

Франція - Хорватія - 4: 2 (2: 1) Голи: Манджукич (18, автогол), Грізманн (38, пенальті), Погба (59), Мбаппе (65) - Перишич (28), Манджукич (69) Франція: Льоріс, Павар, Варан, Умтіті, Ернандес, Погба, Канте (Нзонзі, 55), Мбаппе, Грізманн, Матюїді (Толіссо, 73), Жиру (Набіл Фекір, 81). Хорватія: Субашич, Врсалько, Ловрен, Віда, Стрініч (Пьяца, 82), Ракітіч, ​​Брозовіч, Ребич (Крамаріч, 71), Модріч, Перішич, Манджукич. попередження: Канте, Ернандес - Врсалько.

Збірна Бельгії завоювала бронзові медалі світової першості (відео)

Хто, на Ваш погляд, стане переможцем ЧС-2018?

• Франція (55%, голосів: 1 033)