Санчо - перший в нашому столітті! Всі хет-трики англійців в інших топ-лігах (відео)

10.06.2020 14:02
Кому з англійських футболістів вдавалося зробити хет-трик в інших європейських топ-лігах?

Джейдон Санчо оформив перший хет-трик у кар'єрі.

У 29-му турі Бундесліги дортмундська Боруссія рознесла на виїзді Падерборн - 6: 1. Половину голів Джмелів записав на свій рахунок Джейдон Санчо. Англієць всі три м'ячі оформив з меж чужого штрафного. Для нього це був перший хет-трик у кар'єрі. https://www.youtube.com/watch?v=EsI2E2oKqWA Санчо виступає за Дортмунд з серпня 2017 року. З тих пір він провів за команду 94 матчі, в яких забив 34 голи і віддав 43 результативних паси. За підсумками гри з Падерборн англієць виявився наймолодшим гравцем в історії, які досягли планки в 30 м'ячів в Бундеслізі. Також він став першим футболістом німецької першості, який забив як мінімум 15 голів і віддав як миниум 15 ассистов за один розіграш (зараз у нього 17 + 16). Але є ще один цікавий показник, враховуючи, як мало англійців виступає в топ-лігах поза АПЛ. Санчо - перший островитянин, який оформив хет-трик у іншому топ-чемпіонаті в XXI столітті. Нижче ми згадаємо інших його співвітчизників, які робили триплети. Джефф Тейлор (Ренн). Ліга 1-1950 / 51. Ренн - Ніцца - 6:3 Кар'єра цього футболіста припала на післявоєнні роки. Більшу її частину він провів в Англії, але в 1949-51 роках виступав у Франції. Свій хет-трик Тейлор оформив в самому результативному поєдинку сезону в Лізі 1. Всі голи англійця вмістилися в проміжок між 29-й і 65-й хвилинами. В результаті Ренн зайняв 14-е місце серед 18-ти команд. Кевін Кіган (Гамбург). Бундесліга-1978/79. Гамбург - Армінія Білефельд - 3:1 Легенда Ліверпуля після кількох чудових років у складі червоних виявився в Німеччині. Там він виступав протягом трьох сезонів (1977-80). За цей період Кіган взяв місцеві чемпіонат, Кубок, дістався до фіналу Кубка європейських чемпіонів, а також отримав два Золотих м'яча. Сезон-1978/79 став для легіонера кращим в плані результативності - він відзначився в Бундеслізі 17 раз (четверте місце в списку бомбардирів). У матчі з Армінією Кіган приніс Гамбургу важкі три очки, оформивши всі голи своєї команди, два з яких припали на кінцівку зустрічі. https://youtu.be/ci_EBTW6FsQ?t=379 Тоні Вудкок (Кельн). Бундесліга-1979/80. Вердер - Кельн - 0:5 Форвард починав кар'єру в Ноттінгем Форест, з яким став володарем Кубка чемпіонів. У 1979-82 роках Вудкок виступав за Кельн, забивши за цей час 28 голів за 81 матч. За цей період він став віце-чемпіоном Німеччини і фіналістом місцевого Кубка. У матчі з Вердером, на той момент аутсайдером першості, Тоні забив чотири з п'яти голів своєї команди. Тоні Вудкок (Кельн). Бундесліга-1981 82/XNUMX. Кельн - Байєр - 5:2 У тому сезоні Козли стали другими в таблиці, відставши від Гамбурга всього на три очки, а Вудкок оформив 15 голів в рамках турніру. У грі з Байєром до 63-й хвилині господарі вели в п'ять м'ячів, три з яких записав на свій рахунок англієць. Після завершення сезону Вудкок перейшов в Арсенал, а в 1986-му повернувся догравати в Німеччину. Там він знову виступав за Кельн, а також за кельнську Фортуну. Гарі Лінекер (Барселона). Ла Ліга -1986 / 87. Барселона - Реал - 3:2 Іменитий англієць прийшов в Барселону після виступів за Лестер і Евертон. За три сезони в Іспанії він завоював Кубок Короля і Кубок Кубків. У Ла Лізі -1986 / 87 Лінекер оформив 20 голів, ставши другим снайпером сезону. Одним з його пам'ятним матчів за Барселону стало Ель Класіко з Реалом. Саме завдяки голам Гарі господарі вели 3: 0 по ходу зустрічі, причому два м'ячі форвард забив вже до п'ятої хвилини. https://www.youtube.com/watch?v=HheSrFsYJSc Володимир Сержао

Вернер вибився в лідери. Всі хет-трики в цьому розіграші Бундесліги (відео)