Найбільший український клуб Польщі очолив турнірну таблицю

30.07.2017 22:56
Команда Тараса Романчука і Дмитра Хомчченовского стала одноосібним лідером Ягеллонія стала одноосібним лідером Екстракласи, вирвавши на 90-й хвилині перемогу у виїзному поєдинку проти Погоні - 1: 0. Відрадно відзначити, що до цієї події виявилися причетними двоє українців: Тарас Романчук та Дмитро Хомченовський. Відзначимо, що перший провів три все три стартові матчі першості без замін, другий також взяв участь у всіх іграх, але на цей раз виявився не в стартовому складі, а вийшов на заміну - на 76-й хвилині.
Дмитро Хомченовський намагався стати джокером Ягеллонії. фото jagiellonia.pl

Лех, в складі якого всю гру провів Володимир Костевич, здобув першу перемогу в новому сезоні: познаньци розгромили Пяст - 5: 1. Господарі забивали в Корці першого тайму (двічі) і другого (тричі), що свідчить про відмінній фізичній формі команди. До речі, Костевич всі три матчі чемпіонату Польщі провів без замін, будучи ключовим виконавцем команди. Перше очко в поточному чемпіонаті вдалося добути Термаліке, за яку виступає наш Артем Путівцев. Ледь не повторилася звична і неприємна «традиція» (клуб з Термаліка Брук-Бет вже двічі програв з однаковим рахунком 0: 1), але Термаліке вдалося уникнути поразки, зрівнявши рахунок у домашній зустрічі з Заглембе на 90 + 3-й хвилині. Примітно, що Путівцев грає без замін, але при цьому вдруге поспіль він отримав попередження. Краковія Олексія Дітятьева свій матч 3-го туру зіграє 31 липня в Кельце з Короною.