Найпізніший автогол. Коли суперники збірної України забивають в свої ворота (відео)

Згадуємо всі випадки, коли футболісти команди суперника національної збірної України робили автогол

Жерсон Родрігес. фото rtl.lu

У другому турі відбору на Євро-2020 підопічні Андрій Шевченко вирвали перемогу над командою Люксембургу (2: 1). Нічийний рахунок протримався до 93-ї компенсованої хвилини, коли Жерсон Родрігес головою відправив м'яч у свої ворота. Завдяки цій перемозі українці очолили групу. Це дев'ятий автогол суперників нашої збірної в історії. За три таких м'яча припали на товариські матчі, відбори на ЧС і відбори на ЧЄ. У восьми випадках з дев'яти Україна в результаті перемагала. Виняток - спаринг з мексиканцями в 1993-му. Вдруге автогол опонентів безпосередньо приніс синьо-жовтим виграш. Вперше таке сталося в «товарняку» з Румунією в 2010 році. На домашніх стадіонах на користь нашої збірної сталося три автогола, інші - на виїзді або на нейтральному полі. На рахунку захисників сім взяття власних воріт, ще двічі «відзначилися» нападники. У першому таймі було забито три м'ячі, у другому - шість. Найчастіше такі голи припадали на останні 15 хвилин матчу. Нижче ми згадаємо вісім попередніх автоголів суперників національної команди. Луїс Роберто Альвес. ТМ-1993. Мексика - Україна - 2:1 https://youtu.be/8lLqLkRdV8g?t=36 Урмас Кірс. Відбір ЧЄ-тисяча дев'ятсот дев'яносто шість. Україна - Естонія - 3:0 https://youtu.be/m04gpPD7IS8?t=16 Ігор Авдєєв. Відбір ЧС-2006. Україна - Казахстан - 2:0 https://youtu.be/8apJI5dL8Jo?t=309 Ільдефонс Ліма. Відбір ЧС-2010. Андорра - Україна - 0:6 Крістіан Ківу. ТМ-2010. Україна - Румунія - 3:2 https://youtu.be/vJ69YG5diPs?t=228 Олександр Мартинович. Відбір ЧЄ-2016. Білорусь - Україна - 0:2 https://youtu.be/kKjDqAw6TJI?t=8 Леарт Пакярада. Відбір ЧС-2018. Косово - Україна - 0:2 https://youtu.be/-oc1R2tZzgM?t=66 Наоміті Уеда. ТМ-2018. Японія - Україна - 1:2 https://youtu.be/f5mJ3iz-ssE?t=73

Кому Україна повинна за перемогу в Люксембурзі? Знайомтеся, Жерсон Родрігес

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Люксембург - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Андрій Пятов (27%, проголосувало: 493)
  • Віктор Циганков (23%, проголосувало: 427)