Руслан Малиновський в матчі з Юве: кращий за кількістю єдиноборств, 100% точних передач

12.07.2020 09:26
Півзахисник збірної України Руслан Малиновський забив перший гол в сезоні правою ногою

фото twitter.com/Atalanta_BC

Поєдинок Ювентус - Аталанта (2: 2) став справжньою окрасою туру в Серії А. Приємно відзначити, що одним з героїв цієї гри став півзахисник збірної України Руслан Малиновський. У 26-й раз в поточному сезоні вийшовши на поле з лави запасних, він забив гол, Який ледь не став переможним. Тепер в активі українця сім результативних ударів в 37-ми офіційних матчах за Аталанту. Матч проходив в досить рівній боротьбі, але ближче до перемоги, здається, все ж була команда з Бергамо. Все вирішили два залізних, але багато в чому випадкових пенальті ...

Швидкі атаки (з ударами) 8 (0) 7 (1)
Стандартні положення (з ударами) 8 (4) 6 (3)
InStat Index 280 287

Малиновський - в п'ятірці кращих гравців матчу

Руслан Малиновський провів на полі 23 хвилини. За цей час він виконав 20 ТТД з браком в 23%, але при цьому все його вісім передач були точними. Незважаючи на мінімальний час в грі, українець став лідером свого колективу за кількістю єдиноборств, але з 14-ти дуелей він виграв лише три. Втім, найяскравіші моменти в діях вихованця Шахтаря - удари по воротах. У нього їх було три. Рейтинг ефективності гри Малиновського склав 316 балів, за цим показником він увійшов до п'ятірки кращих футболістів матчу. Найкорисніший - захисник Аталанти Тімоті Кастаньо (364 бали). Цікаво, що це був перший гол Руслана в нинішньому сезоні, забитий правою ногою.

105 голів Аталанти

Незважаючи на нічию і перервану переможну серію, Аталанта наблизилася до Лаціо в турнірній таблиці, зберігаючи хороші шанси на друге місце в чемпіонаті Італії. У нинішньому сезоні підопічні Жан-П'єра Гасперіні показують дуже яскравий футбол. У 41-му офіційному поєдинку вони забили вже 105 м'ячів. У наступному турі Серії А Аталанта приймає Брешию. Владислав КІФАРУК Руслан Малиновський: «Потрібно успішно закінчити чемпіонат, а потім думати про ПСЖ»