Руслан Малиновський розкішної гольовою передачею взяв участь у розгромі Мілана (відео)

22.12.2019 14:20
Півзахисник збірної України Руслан Малиновський допоміг Аталанте розправитися з Міланом і піднятися на п'яте місце в Серії А

Фото atalanta.it

Потужно почала Аталанта домашній поєдинок 17-го туру чемпіонату Італії проти Мілана. Руслан Малиновський вийшов в стартовому складі і активно допомагав партнерам обрушувати атаку за атакою на ворота гостей. Вже на 10-й хвилині господарі повели в рахунку після індивідуальних зусиль екс-гравця Металіста Алехандро Гомеса. Ще через шість хвилин м'яч, після удару Пашаліч, ковзнув по поперечині воріт Доннаруми. Після цього гра дещо заспокоїлася, хоча перевага «богині» не викликало ніяких сумнівів. На початку другого тайму Малиновський сам проскочив по центру поля і в оточенні трьох захисників завдав удар по воротах. М'яч пройшов поруч зі штангою. А потім Мілан розсипався. На 61-й хвилині Пашаліч подвоїв перевагу Аталанти, а через дві хвилини Ілічич завершив атаку, розпочату Русланом Малиновським. Словенська же форвард незабаром оформив дубль - 4: 0. А на 84-й хвилині українець записав на свій рахунок шикарну гольову передачу, віддавши пас через все поле на хід Луїсу Мюріель. 5: 0 - формений погром Мілана.  https://vc.sporttube.com/video/2019/12/22/piyCCCG.mp4 Після цього матчу Аталанта набрала 31 очко і піднялася на п'яту сходинку в турнірній таблиці Серії А.