Руслан Малиновський взяв участь в форменому розгромі Торіно Аталантою (відео)

25.01.2020 22:40
Півзахисник збірної України Руслан Малиновський відіграв двадцять хвилин у виїзному поєдинку Аталанти проти Торіно

Фото atalanta.it

7: 0 - з таким рахунком Аталанта декласувала Торіно на його домашньому стадіоні в матчі 21-го туру чемпіонату Італії. Після несподіваної домашньої поразки від спав (1: 2) підопічні Джан П'єро Гасперіні сповна реабілітувалися перед своїми шанувальниками. Хет-трик Ілічич, дубль Мюріель, голи Госенса і Сапата принесли «богині» найкращий результат в нинішньому сезоні. Руслан Малиновський почав поєдинок на лаві запасних і з'явився на полі на 71-й хвилині за рахунку 5: 0 на користь своєї команди.  Сам українець результативними діями не відзначився, але ось Луїс Мюріель в оставш час довів рахунок до непристойного. Відзначимо, що господарі закінчували поєдинок удев'ятьох.  Після цієї перемоги Аталанта знаходиться на п'ятому місці в Серії А за однакової кількості очок з Ромою. Але у підопічних Паулу Фонсека є гра в запасі.   https://www.youtube.com/watch?v=hK-DWDUwVew

Михайло Мудрик: «Хочеться вже скоріше знову відчути гру»