Руслан Малиновський відзначився забитим м'ячем у поєдинку чемпіонату Італії

13.12.2020 16:54

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський продемонстрував майстерність виконання штрафних у матчі першості Італії

Фото calcioatalanta.it

Український півзахисник Руслан Малиновський вперше зіграв за Аталанту після одужання від коронавируса. Наставник бергамаско Джан П'єро Гасперіні довірив українцеві місце в стартовому складі в домашньому поєдинку 11-го туру чемпіонату Італії проти Фіорентини.

На 55-й хвилині, за рахунку 1: 0 на користь господарів, Малінровскій блиснув майстерністю виконання штрафних. Метрів з 20-ти українець пробив через стінку в правий від воротаря кут, причому кіпер «фіалок» навіть не ворухнувся.

На 74-й хвилині Малиновський був замінений, а поєдинок завершився з рахунком 3: 0 на користь Аталанти.

Підопічні Гасперіні після цієї перемоги з 17 очками посідають восьме місце в турнірній таблиці Серії А.