Чудовий гол Руслана Маліновського допоміг Аталанті взяти очко в матчі з Інтером (відео)

25.09.2021 21:00

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський допоміг Аталанті вивезти очко з Мілана в чемпіонаті Італії

Аталанта Руслана Маліновського у виїзному поєдинку 6-го туру чемпіонату Італії зустрічалася з найближчим суперником донецького Шахтаря в Лізі чемпіонів - міланським Інтером.

Український півзахисник вийшов на поле в стартовому складі бергамаско й відіграв XNUMX хвилини. У середині першого тайму Маліновський за рахунку XNUMX:XNUMX на користь господарів зважився на удар з XNUMX-ти метрів, і м'яч по закрученій траєкторії влетів у кут воріт Інтера.

Більше результативними діями українець не відзначився, а сам матч завершився внічию - 2:2.