Ефектний гол Руслана Маліновського: Аталанта була за крок від перемоги над Ромою

22.04.2021 21:24

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився забитим м'ячем у матчі Аталанти проти Роми в першості Італії

Аталанта в поєдинку 32-го туру чемпіонату Італії на виїзді зустрічалася з Ромою. У разі перемоги підопічні Джан П'єро Гасперіні могли вийти на друге місце в Серії А, випередивши Мілан і Ювентус.

Український півзахисник Руслан Маліновський вийшов на поле в стартовому складі «Богині», а Віктор Коваленко знову залишився в запасі.

Саме Маліновський і дав шанс бергамаско виконати завдання на матч. На 26-й хвилині Сапата віддав передачу на лівий фланг Госенсу, той прострілив на ближню стійку, і Руслан випередив суперника й спрямував м'яч прямо в дев'ятку. Це був п'ятий гол нашого співвітчизника за Аталанту в нинішній Серії А.

Українець був замінений на 59-й хвилині, а перевага гостей протрималася ще 16 хвилин. Після цього Крістанте ударом із дальньої дистанції зрівняв рахунок - 1: 1. Відзначимо, що на той час через вилучення Госенса на 69-й хвилині гості залишалися вдесятьох. Червона картка Ибаньєса зрівняла склади лише на четвертій компенсованій хвилині.

Наразі Аталанта з 65 очками займає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Італії, випереджаючи Ювентус за додатковими показниками.