Гольова передача й два супермоменти: Маліновський блиснув у матчі чемпіонату Італії

21.09.2021 23:37

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський записав на свій рахунок гольову передачу в матчі чемпіонату Італії

Аталанта Маліновського в домашньому поєдинку 5-го туру першості Італії зустрічалася із Сассуоло. Український хавбек вийшов на поле в стартовому складі бергамаско.

І вже на 3-й хвилині наш співвітчизник віддав чудову передачу на Робіна Госенса, який не схибив - 1:0. Крім того, Маліновський до перерви двічі міг записати до свого активу й гол. Але після його ударів на 24-й і 33-й хвилинах м'яч зовсім трохи розминувся з воротами.

Другий тайм для Руслана вийшов не таким вдалим, На 61-й хвилині він отримав жовту картку й за пару хвилин був замінений на Йосипа Ілічича. Сам матч завершився з рахунком 2:1 на користь господарів.

Після цієї перемоги підопічні Джан П'єро Гасперіні набрали 10 очок і вийшли на четверте місце в турнірній таблиці.