Феєричний гол Маліновського за Аталанту: захисник зі злості ледь не зламав стійку

24.10.2021 15:29

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський забив розкішний м'яч за Аталанту в першості Італії.

Аталанта Руслана Маліновського в домашньому поєдинку 9-го туру чемпіонату Італії зустрічалася з Удінезе. Українець вийшов на поле в стартовому складі господарів і відіграв 86 хвилин.

Зоряною ж для нашого співвітчизника стала 56-а хвилина, коли він отримав м'яч від Пашалича, просунувся трохи ближче до воріт і метрів із XNUMX-ти з відскоком від газону вразив правий нижній кут. Один із захисників Удінезе був настільки роздратований, що зірвав злість на стійці власних воріт, завдавши по ній нищівного удару ногою.

Утім, стійка встояла - й Удінезе теж. На четвертій компенсованій хвилині Бету після подачі кутового ударом головою зрівняв рахунок - 1:1. Аталанта з 15 очками перебуває на п'ятому місці в турнірній таблиці.

Чемпіонат Італії. Серія А. 9-й тур

Аталанта - Удінезе - 1:1 (0:0)

Голи: Маліновський (XNUMX) - Бету (XNUMX+XNUMX).

Капітан болгарського ЦСКА звалив невдачі своєї команди в матчі із Зорею на помилки третьої сили (відео)