Фантастична гольова передача Маліновського врятувала Аталанту від програшу аутсайдеру Серії А

02.05.2022 23:38

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився результативною передачею в матчі чемпіонату Італії.

У заключному поєдинку 35-го туру чемпіонату Італії Аталанта Руслана Маліновського приймала Салернітану. Матч носив принциповий характер, оскільки господарі рвуться до зони єврокубків, а гості намагаються вибратися із зони вильоту.

Українець розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 76-й хвилині, коли підопічні Джан П'єро Гасперіні поступалися з рахунком 0:1.

І роль рятівника Маліновському вдалася. На 88-й хвилині він блискучою розрізною передачею на Пашалича пошив у дурні захист Салернітани, а хорватський півзахисник не промахнувся – 1:1.

В Аталанти стало 56 очок, і вона поки що знаходиться на восьмому місці, тобто поза єврокубковою зоною, утім, відстаючи від Фіорентини лише за додатковими показниками.