Перемога на виїзді: Маліновський розігнав гольову атаку Аталанти

27.10.2021 21:28

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський допоміг Аталанте здобути гостьову перемогу в Серії А

Аталанта Руслана Малиновського у 10-му турі чемпіонату Італії на виїзді грала із Сампдорією. Українець посів місце у стартовому складі «богині», яка розпочала поєдинок не надто вдало, пропустивши вже на 10-й хвилині.

Проте вже за 11 хвилин гості вели з рахунком 2:1, після автогола воротаря Аскільдсена та голу Дувана Сапати. Причому першу результативну атаку Аталанти розпочав саме Малиновський.

Наш співвітчизник був замінений на 76-й хвилині, а компенсований час третій м'яч у ворота господарів відправив Іличич. 3:1 на користь Аталанти.

Зазначимо, що для українця це був 100-й поєдинок за бергамасків та 80-й у Серії А.