Львівський Рух уперше не програв луганській Зорі в чемпіонаті України

11.09.2021 16:11

Луганська Зоря в сьогоднішньому поєдинку чемпіонату України зіграла внічию із львівським Рухом

Фото upl.ua

Напередодні старту в Лізі конференцій підопічні Віктора Скрипника провели виїзний поєдинок 7-го туру першості України із львівським Рухом.

До сьогоднішнього протистояння господарі були зручними суперниками для луганців. У минулому сезоні Зоря відсвяткувала дві вікторії із загальним рахунком 6:0!

Але тоді біля керма Руху не було досвідченого Леоніда Кучука, який при підготовці до матчу націлив своїх підопічних діяти компактно, без вільних зон поблизу власного штрафного майданчика. Більше того, саме львів'яни відкрили рахунок після удару Борячука на 37-й хвилині.

Після перерви луганці накрутили темп і на 74-й хвилині завдяки Аллах'яру врятувалися від поразки - 1:1.