Рух уникнув поразки від Дніпра-1 на шостій компенсованій хвилині

09.05.2021 18:57

Дніпро-1 на шостій компенсованій хвилині втратив перемогу в останньому турі нинішньої першості України

Фото upl.ua

У поєдинку останнього туру нинішнього чемпіонату України Дніпро-1 приймав Рух. Обидві команди не мали особливої ​​турнірної мотивації, і це наклало свій відбиток на гру.

У першому таймі суперники створили по кілька небезпечних моментів, але або воротарі були на висоті, або тим, хто атакував, не вистачало точності. Відкрили ж рахунок господарі після перерви зусиллями хорватського півзахисника Маріо Чуже, для якого цей гол став сьомим у складі дніпрян.

Відігратися Рух зумів на шостій компенсованій хвилині. Кондракова збили в штрафному майданчику господарів, і сам постраждалий реалізував пенальті. У результаті нічия - 1: 1.

Дніпро-1 набрав 30 очок і посів підсумкове сьоме місце в чемпіонаті України. Рух завершив сезон на 28-й позиції з XNUMX пунктами.