Рух - Минай: вагоме слово легіонерів

24.10.2021 16:34

У XNUMX-му турі чемпіонату України Mинай у Львові перервав свою програшну гостьову серію

Фото fcrukh.com

Через спалах коронавірусу Рух не тільки змушений був перенести свій попередній поєдинок з Інгульцем, але й сьогодні не зміг задіяти цілу групу гравців стартового складу. Зате отримали можливість заявити про себе відразу кілька легіонерів львівського клубу.

Однак у першому таймі в центрі уваги опинився легіонер Mиная Рустам Ахмедзаде, який відкрив рахунок у дебюті. Гості досить упевнено контролювали перебіг подій на полі. Але відразу по перерві вже аргентинець Альваренга, який виступає за Рух, вирівняв становище - 1:1.

Суперництво тривало на зустрічних курсах, і до фінального свистка команди обмінялися голами. У гостей відзначився Білоног, а у господарів - Климчук. У підсумку маємо бойову нічию.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 12 тур

Рух - Минай - 2:2 (0:1)

Голи: Альваренга (XNUMX), Климчук (XNUMX) - Ахмедзаде (XNUMX), Білоног (XNUMX).

Рух: Бандура, Таллес, Сич, Карасюк, Стаменкович, Климчук (Кузик, 87), Де Розаріо (Кондраков, 46), Притула, Мартинюк, Альваренга (Рунич, 59), Лях (Мисик, 27).

Минай: Кучер, Векляк, Матич, Ахмедзаде (Книш, 71), Вишневський (Селезньов, 50), Синьогуб, Месхі (Хахльов, 87), Гончар, Кулієв, Петрусенко, Білоног (Кобак, 87).

Попереджені: Стаменкович, Рунич - Ахмедзаде, Книш.

Феєричний гол Маліновського за Аталанту: захисник зі злості ледь не зламав стійку