Київське Динамо здобуло п'яту перемогу поспіль у чемпіонаті України

25.09.2021 21:25

Київське Динамо після невдачі в Суперкубку України реабілітувалося в першості країни

Підопічні Мірчі Луческу після чутливої поразки в матчі за Суперкубок України проти Шахтаря (0:3) вирушили на поєдинок чемпіонату країни із львівським Рухом.

Кияни не стали влаштовувати розгром опонента, однак уже в першому таймі фактично вирішили долю зустрічі. На 28-й хвилині гості отримали право на пенальті, після того як Мартинюк у куті штрафного зрубав Гармаша. XNUMX-метровий без проблем реалізував Віктор Циганков.

За 10 хвилин Тимчик прострілив із правого флангу, Циганков не влучив по м'ячу, а Гармаш переправив його в кут - 2:0.

Другий тайм пройшов набагато спокійніше, і рахунок на табло не змінився. Динамо набрало 25 очок і очолює турнірну таблицю. Рух із вісьмома пунктами на XNUMX-му місці.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 9 тур

Рух - Динамо - 0:2 (0:2)

Голи: Циганков (28, з пенальті), Гармаш (38).

Рух: Паньків, Карасюк, Гагун, Сич, Білий, Мартинюк, Мисик, Климчук (Лях, 58), Б. Бойчук (Рунич, 65), Борячук (Кондраков, 58), Притула (Оріховський, 65).

Динамо: Бущан, Миколенко (Караваєв, 77), Шабанов, Тимчик, Кендзьора, Гармаш, Андрієвський, Шепелєв, Циганков (де Пена, 85), Вербич (Вітіньйо, 62), Супряга (Шкурин, 63).

Попереджені: Сич (XNUMX), Гагун (XNUMX), Білий (XNUMX), Карасюк (XNUMX).

У наступному турі Динамо буде приймати Шахтар, а Рух вирушить до Маріуполя.

Пятов наздогнав Срну, Степаненко вийшов на третє місце: супергерої Суперкубку України