Роман Яремчук забив сам і допоміг забити супернику (відео)

22.01.2018 00:05
Український форвард Гента Роман Яремчук ударно попрацював на розгром, який його команда вчинила Локереном
Роман Яремчук

фото sport.be

В рамках 22-го туру чемпіонату Бельгії Гент брав Локерен. Український форвард господарів поля Роман Яремчук вийшов в стартовому складі і ще в першому таймі надав посильну допомогу Филиповичу, який забив у свої ворота. Саме автогол значиться в протоколі матчу, який розміщений на офіційному сайті бельгійського чемпіонату. http://www.dailymotion.com/video/x6dh3vh На 63-й хвилині Яремчук, який відіграв весь матч, після пасу вийшов на заміну Андріяшевіча вже без сторонньої допомоги закріпив перевагу Гента, практично знявши всі питання про переможця матчу. http://www.dailymotion.com/video/x6dh49j Третій гол у ворота гостей організували джокери - Янга асистував, Чакветадзе забив. Підсумок - 3: 0! Набравши 35 очок, Гент вийшов на четверте місце. Правда, від лідера, Брюгге, команду Яремчука відокремлюють 19 пунктів.

Руслан Малиновський заробив друге вилучення в цьому сезоні (відео)