Роман Яремчук: «З хорошим настроєм роз'їдемося по клубам»

Нападаючий збірної України Роман Яремчук прокоментував нічийний результат товариського матчу з Нігерією

Фото Павла Кубанова

Вчора на Дніпро-Арені наша команда здобула вольову нічию в спарингу з африканським суперником. Останній гол у матчі записав на свій рахунок Роман Яремчук. Після гри форвард Гента прокоментував такий результат. - Наскільки команда задоволена своєю грою? - Напевно, можемо бути задоволені результатом, адже вирвали нічию в програшному матчі. З хорошим настроєм роз'їдемося по клубам. - Прокоментуй свій забитий м'яч. - Я ще не бачив повтор. Хтось каже, що була рука, хтось говорить - не було. Однак рахунок став 2: 2, всі щасливі. - У першому таймі суперники буквально розкидали вас. Яка збірна Нігерії в плані фізики? - Нам не можна було залишати суперників один на один, давати їм шанс на це. Багато нігерійці грали зі мною в Бельгії, я знаю їхні сильні сторони. Я раніше говорив, що з ними буде дуже складно. - Яке виходити на другий тайм за рахунку 0: 2? - У психологічному плані дуже складно. Ми погано провели перший тайм. Однак в перерві тренер знайшов потрібні слова, і друга половина зустрічі залишила по собі приємний відтінок. - У центрі поля Зінченко і Малиновський грали без Степаненко. Ви відчули його відсутність? - Ми розуміємо, що Тарас - лідер команди, її кістяк. Без нього дійсно дуже складно. Він здатний закривати зони так, що суперники навіть не можуть отримати м'яч. Все підбори за ним, всю боротьбу він виграє, підчищає. Степаненко - справжній опорник, людина з характером, лідер. Цих його сильних сторін нам не вистачало, чим скористалася Нігерія.

Андрій Лунін: «Спасибі уболівальникам за теплий прийом в Дніпрі»

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Нігерія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Олександр Зінченко (36%, проголосувало: 657)
  • Андрій Лунін (24%, проголосувало: 426)