Роман Яремчук результативно взявши участь у проході своєї Бенфіки у плей-офф Ліги чемпіонів

09.08.2022 23:22

Португальська Бенфіка на виїзді обіграла датський Мідтьюлланн, хоча дещо скромніше, ніж розбила суперника у Лісабоні. У Данії було зафіксовано перемогу гостей зі рахунком 3:1, а на Да Луж Орлі здолали опонента — 4:1.

У сьогоднішньому матчі форвард Бенфіки Роман Яремчук вийшов на заміну відразу після перерви і на 88-й хвилині відзначився результативною передачею на Діого Гонсалвеша, який забивши останній м'яч у зустрічі.

Нагадаємо, що у плей-офф раунді ЛЧ Бенфіка зійдеться з победителем парі Штурм (Грац, Австрія) - Динамо (Київ, Україна). Прямо зараз український клуб б'ється за це право на чужому стадіоні Меркур Арена. Перед двома екстра-таймами загальний рахунок протистояння нічийний – 1:1.