Роман Яремчук відзначився ефектним голом у матчі першості Бельгії (відео)

21.01.2021 22:55

Нападаючий збірної України Роман Яремчук записав на свій рахунок забитий м'яч у поєдинку першості Бельгії проти Генка

Фото kaagent.be

З трьох українських легіонерів лише форвард Роман Яремчук потрапив в стартовий склад Гента на виїзний поєдинок 25-го туру чемпіонату Бельгії проти Генка. Роман Безус та Ігор Пластун залишилися в запасі.

Вже на 7-й хвилині господарі повели в рахунку, завдяки точному удару головою Онуачу. Однак уже через чотири хвилини Генк залишився вдесятьох. За фол останньої надії на Романа Яремчука, тікає один на один з воротарем, червону картку отримав Карлос Куеста.

А на третій компенсованій до першої половини гри хвилині Яремчук зрівняв рахунок. Після флангового навісу Кумса українець головою красиво підрізав м'яч у дальній кут. Це був 10-й гол нашого форварда за Гент в нинішньому сезоні.

У другому таймі Генк мав реальний шанс вийти вперед, але не зміг реалізувати одинадцятиметровий удар. У підсумку нічия - 1: 1.

Після цього матчу Гент має 27 очок в активі і займає 13-е місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Бельгії. Ліга Жюпіле. 25 тур

Генк - Гент - 1: 1 (1: 1)

Голи: Онуачу (7) - Яремчук (45 + 3)

На 12-й хвилині вилучений Куеста (Генк) - фол останньої надії.

На 68-й хвилині Дзюн (Генк) не реалізував пенальті (воротар)

Реал сенсаційно вилетів з Кубка Іспанії: Андрій Лунін пропустив два м'ячі в своєму дебютному матчі (відео)