Гол, результативна передача та розгром у шість м'ячів! Роман Яремчук блиснув у матчі чемпіонату Португалії (відео)

19.12.2021 20:58

Нападник збірної України Роман Яремчук записав на свій рахунок гол та результативну передачу в матчі чемпіонату Португалії.

У поєдинку 15-го туру португальської Прімейри Бенфіка Романа Яремчука приймала Марітіму. Українець вийшов на поле у ​​стартовому складі Орлів і зробив дуже солідний внесок у розгромну перемогу своєї команди.

За рахунку 3:0 на 48-й хвилині Яремчук вивів Рафаеля Сілву на позицію, промахнутися з якої було неможливо.

А на 57-й він отримав аналогічний пас від партнера.

На 77-й хвилині Яремчука було замінено. Бенфіка ж здобула розгромну перемогу з рахунком 7:1.

Підопічні Жорже Жезуша набрали 37 очок і перебувають на третьому місці в турнірній таблиці, відстаючи від Порту на один та від Спортингу – на чотири пункти.

Чемпіонат Португалії. Прімейра. 15 тур

Бенфіка – Марітіму – 7:1 (3:0)

Голи: Нуньєс (XNUMX, XNUMX), Жільберто (XNUMX), Сілва (XNUMX), Яремчук (XNUMX), Рамос (XNUMX), Сеферович (XNUMX+XNUMX) – Аліпур (XNUMX).

Для перемоги забракло! Український форвард віддав гольову передачу в чемпіонаті Бельгії