Роман Григорчук та Андрій Глущенко з Астаною виграли Суперкубок Казахстану

03.03.2019 13:42
Астана під керівництвом українця Романа Григорчука в четвертий раз у своїй історії виграла Суперкубок Казахстану, встановивши національний рекорд

фото fcastana.kz

Астана в «дербі двох столиць» виграла Суперкубок Казахстану у алматинского Кайрата з рахунком 2: 0. Це матч став першим після піврічного відсутності для українського наставника «синьо-жовтих» Романа Григорчука. До успіху Астани доклав руку ще один українець - тренер воротарів Андрій Глущенко.  У поєдинку, який відбувся в Алмати, героєм став форвард астанчан Жуніор Кабананга, який оформив дубль. Відзначимо, що останні дев'ять хвилин Кайрат догравав вдесятьох. Після матчу Роман Григорчук заявив: «Не скажу, що ця перемога була легкою, але абсолютно закономірною. За будь-якої легкою перемогою стоїть велика робота. Добре, що це так виглядає. Ми хочемо домінувати на полі, бути з м'ячем, забивати голи ». Відзначимо, що перемога в національному Суперкубка стала для Астани вже четвертою, що є рекордом Казахстану.

40 кутових на один гол. Всі результативні стандарти Динамо в поточному сезоні

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?