Роман Безус дав дрозда своєму колишньому клубу в Лізі Європи

19.08.2022 17:01

Українські легіонери у складі різних європейських клубів взяли участь у матчах кваліфікації Ліги Європи та Ліги конференцій

Фото omonoiafc.com.cy

Вчора на континенті пройшли перші поєдинки раунду плей-офф Ліги Європи та Ліги конференцій. У них взяли участь клуби українських легіонерів, які виступають у різних командах Старого світу.

Ліга Європи

Український півзахисник кіпрської Омонії Роман Безус, котрий у літнє транферне вікно перейшов у цей клуб, вийшов на поле проти своєї колишньої команди – бельгійського Гента.

Наш співвітчизник розпочав поєдинок на лаві запасних та з'явився на 70-й хвилині за рахунку 1:0 на користь кіпріотів. Безус не відзначився результативними діями, але допоміг Омонії здобути найважливішу виїзну перемогу – 2:0.

Гент (Бельгія) – Омонія (Кіпр) – 0:2 (0:1)

Голи: Харалампус (19), Баркер (76).

Екс-захисник збірної України Ігор Пластун провів весь матч у запасі Лудогорця у домашньому поєдинку з литовським Жальгірісом. Болгарська команда виграла мінімаль

Лудогорець (Болгарія) – Жальгіріс (Литва) – 1:0 (1:0)

Гол: Татомирович (2, автогол).

Ліга конференцій

Як і Пластун весь поєдинок на лаві запасних відсидів захисник збірної України Тарас Качараба. Його Славія на виїзді поступилася польському Ракуву – 1:2. Зазначимо, що перший тайм у складі господарів відіграв наш нападник Владислав Кочергін.

Ракув (Польща) – Славія (Чехія) – 2:1 (0:1)

Голи: Лопес (29), Тудор (61) – Холіш (60).

Артем Шабанов і Богдан Леднєв допомогли угорському Фехервару здобути виїзну перемогу над німецьким Кельном – 2:1. Шабанов відіграв весь матч, а Леднєв вийшов на 86-й хвилині. Результативними діями обидва не відзначилися. Зазначимо, що ще двоє українців Фехервара, Іван Петряк та Євген Макаренко, у заявку на цей матч не потрапили.

Кельн (Німеччина) – Фехервар (Угорщина) – 1:2 (1:2)

Голи: Діц (14) – Зівзівадзе (32), Дардай (40).

На 20-й хвилині вилучений Шабо (Кельн) – пряма червона картка.

Український голкіпер польського Леха Артур Рудько залишився у запасі польського Леха у домашньому поєдинку з люксембурзьким Дюделанжем. Його команда не мала особливих проблем із не найсильнішим суперником – 2:0.

Лех (Польща) – Дюделанж (Люксембург) – 2:0 (1:0)

Голи: Вельді (14), Ісхак (66).

На 88-й хвилині вилучений Міліч (Лех) – пряма червона картка.

Поєдинки у відповідь відбудуться у четвер, 25 серпня.