Роберто де Дзербі: «Сьогодні Мудрик зіграв на 50% своїх можливостей»

03.12.2021 20:44

Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі підбив підсумок матчу проти Львова (6:1)

- У першому таймі до пропущеного голу ми створили кілька шансів, але не забили. - цитує Де Дзербі офіційний сайт Шахтаря. — А після перерви футболісти просто більше повірили у себе, у свої сили. Зрештою, ми дуже легко забили стільки м'ячів.

Мудрик? Сьогодні він зіграв дуже добре, але, гадаю, це лише 50% його можливостей. Якщо ми порівнюємо Мудрика на початку сезону і зараз, то, звісно, ​​ми можемо бачити його прогрес. Але не варто забувати, що у нас багато молодих та сильних футболістів. Це і Судаков, і Бондаренко, і Трубін, та інші. Для мене це є велика відповідальність. Коли я йтиму з Шахтаря, я повинен бути впевнений на 100%, що всі ці футболісти — майбутнє Шахтаря. Це важливо для клубу та для збірної України.