Роберто Де Дзербі прокоментував свій дебют в Лізі чемпіонів

03.08.2021 23:43

Головний тренер донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі прокоментував вольову перемогу своєї команди над бельгійським Генком

У стартовому поєдинку третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів гірники з працею переграли Генк - 2: 1. Після матчу дії своїх підопічних оцінив Роберто Де Дзербі, для якого цей поєдинок був дебютним у найпрестижнішому європейському клубному турнірі.

«Мене переповнюють емоції, але я на них не концентруюся. Попереду матчі, в яких ми обіцяли перемагати.

Чому не було в основному складі Степаненко? Я хотів більше швидкості. Але задоволений тим, як Тарас вийшов на заміну, також як і Алан Патрік. У нас ще є Тете, Маркос Антоніо, але все разом не можуть грати одночасно. Я відчував, що ці футболісти краще підійдуть на цей поєдинок.

Ми добре грали в першому таймі. Можливо, створили не так багато моментів, пропустили необов'язковий м'яч. Іноді дуже поспішали перевести м'яч вперед на наших нападників.

Ми грали проти сильного суперника. Щоб пройти далі, повинні потужно проводити всі 90 хвилин. Потрібно покращувати організацію гри. Але в цілому я задоволений тим, як ми провели зустріч », - сказав Де Дзербі в прямому ефірі телеканалу Футбол 1/2/3.

Ліга чемпіонів: Шахтар прибув до Бельгії в статусі твердого фаворита