Роберто де Дзербі: «Мені дуже не сподобалася одна річ у діях підопічних»

20.10.2021 09:44

Наставник Шахтаря Роберто де Дзербі підбив підсумок матчу проти Реалу в Лізі чемпіонів

- Моя команда намагалася показати свій футбол. У першому таймі ми навіть непогано грали, - цитує наставника офіційний сайт Шахтаря. - Потім трапилася ситуація, в якій ми пропустили перший гол - Бензема був у чистому офсайді. Але я вважаю, що це правило неправильне, тому й зарахували цей гол. У другому таймі Вінісіус відразу забив другий м'яч, після цього стало значно складніше.

Чому не було Степаненка? Ми вирішили, що будуть грати Майкон і Алан Патрік. Коли починали розвивати атаки, Майкон діяв нижче, Алан - вище. Я прийняв таке рішення саме через це.

Якби Матвієнко почувався добре, він би грав. Крапка. Вважаю, що неправильно говорити, на якій позиції він би діяв. Для нас Матвієнко - ключовий футболіст. Хто грав на його позиції, грав теж добре. Але для нас це велика різниця - з Матвієнком чи без нього.

У перерві я сказав підопічним, що ми добре грали в першому таймі, що потрібно продовжувати й не опускати руки. Я насправді вважаю, що ми непогано діяли в першому таймі, але втрачали занадто багато м'ячів, особливо півзахисники - Тете, Соломон, Алан Патрік. У цих зонах ми втрачали надто багато м'ячів, і в такі моменти Реал міг проводити контратаки. Я просив продовжувати грати. Потім, коли Вінісіус забив два голи, я помітив, що кілька футболістів опустили руки. Це одна річ, яка мені зовсім не сподобалася. Зрештою з результатом вийшло ось так. Одна справа - програти 0:2, а інша - 0:5. Особливо з тієї причини, що команда знаходиться в процесі, я не хочу, щоб результати виходили такими важкими.