Різеспор Морозюка переміг в Туреччині, а Яблунець Соболя в Чехії зіграв внічию

16.03.2019 16:52
Едуард Соболь відіграв весь матч за Яблунець в чемпіонаті Чехії, а Микола Морозюк в Різеспор вийшов на заміну на 61-й хвилині

фото fkjablonec.cz

Яблунець в виїзному матчі 25-го туру першості Чехії не зміг здолати Словацько - 0: 0. Український захисник Едуард Соболь відіграв весь поєдинок, проте допомогти своїй команді вирвати перемогу не зумів.  Після цієї нічиєї Яблунець залишився на четвертому місці в турнірній таблиці. Від Славії, що йде на першій позиції, Соболя з партнерами відділяє вже 20 пунктів.  Українець Микола Морозюк не потрапив до стартового складу Різеспор на виїзний поєдинок з Коньяспором. Наш захисник з'явився на поле на 61-й хвилині, замінивши Абдуллу Дурня. Рахунок на той час був 1: 0 на користь гостей. Хоча Морозюк результативними діями не відзначився, «чорноморські яструби» забили ще один м'яч і перемогли 2: 0.  Після вдалого виїзду до Коньї Різеспор зробив різкий стрибок в турнірній таблиці і вийшов на шосте місце чемпіонату Туреччини.

Таблиця коефіцієнтів УЄФА. За останні 10 років гірше було тільки в позаминулому сезоні

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги Європи-2018/2019?