Реванш не відбувся. Шахтар упустив перемогу на останній хвилині

07.12.2021 23:55
Категорії: Топ Новини

Виступи в єврокубках гірники завершили нічиєю в домашньому матчі з молдовським Шерифом.

Перемогти в заключному матчі групового раунду Ліги чемпіонів Шериф було для Шахтаря справою честі, враховуючи, що саме поразка в Тирасполі закрила гірникам дорогу у весняну частину єврокубків.

Стартовий склад господарів на матч ЛЧ багатьох здивував, адже в ньому опинилося одразу сім футболістів з українським паспортом. Такого Робетро де Дзербі ще собі не дозволяв. Утім, це не завадило гірникам із перших хвилин взяти гру під свій контроль, а вже на 75-й хвилині створити перший небезпечний момент. Соломон обвідним ударом пробив трохи вище воріт. У першій половині тайму гра дуже рідко переходила на половину поля Шахтаря. Володіння м'ячем у донеччан сягало позначки 24%, проте з гольовими моментами в підопічних де Дзербі були проблеми, гості великими силами й дуже щільно діяли біля свого штрафнго. Лише на XNUMX-й хвилині знову Соломон намагався вразити ціль, але влучив у хрестовину.

Перший раз Шериф небезпечно огризнувся на 32-й хвилині, коли в результаті швидкої контратаки пробивав Крістіано — вище воріт. Пятов узагалі за перші 45 хвилин лічені рази доторкнувся до м'яча.

І все ж таки на перерву Шахтар пішов, ведучи в рахунку. На 42-й хвилині Кривцов віддав ювелірну передачу в штрафний майданчик на Фернандо, який у боротьбі з двома захисниками зумів проштовхнути м'яч повз Атанасіадіса. 1:0. Більше того, гірники мали ще два шанси забити, але спочатку Додо влучив у поперечину, а потім Соломона знову підвела точність.

Другий тайм був веселішим із боку обох команд. Шериф програвати не хотів, тому почав активніше діяти на половині поля Шахтаря, часто вдаючись до пресингу, виходили в нього й контрвипади. Шахтар не забував відповідати своїми атаками, в одній з яких Мудрик утік від захисників, але його удар відбив воротар молдован. До кінця матчу градус гри підвищувався, гості щосили намагалися відігратися, проте оборона Шахтаря не давала збою у воротах з Олексієм Шевченком, якого Роберто де Дзербі випустив на останні хвилини. Точку в матчі мав ставити той самий Мудрик, але в ближньому бою не зумів переграти Атанасіадіаса. Шоком для Шахтаря стала остання компенсована хвилина, коли Ніколов зумів зрівняти рахунок. 1:1.