Рекордний був в ворота Ліверпуля. Пенальті Салаха і п'ять інших найшвидших голів у фіналах ЛЧ (відео)

06.06.2019 11:03
Після точного удару Мохаммеда Салаха з'ясовуємо, яким футболістам вдалося забити найшвидші голи у фіналах в Ліги чемпіонів

Фото East News

Минулого уїк-енд Ліверпуль здолав Тоттенхем, Завоювавши свій шостий Кубок чемпіонів. Вже на другій хвилині мерсисайдців вивів вперед Мохамед Салах, реалізувавши пенальті, а в кінцівці Дивока орігамі подвоїв перевагу своєї команди. Гол єгиптянина виявився другим у списку найбільш ранніх в фіналах Ліги чемпіонів. Нижче ми згадаємо інші подібні м'ячі. https://www.youtube.com/watch?v=zIlwMVkeJ5E Маріо Баслер (Баварія). ЛЧ-1998 99/XNUMX. МЮ - Баварія - 2:1 Цей поєдинок запам'ятався ефектним камбеком англійців в самій кінцівці. На шостій хвилині Баслер вивів Баварію вперед, реалізувавши штрафний удар. Однак уже в компенсований час Тедді Шерінгем і Уле Гуннар Сульшер принесли титул Манчестерці. https://youtu.be/TxDgwmtrB-I?t=54 Гаїска Мендьєта (Валенсія). ЛЧ-2000/01. Баварія - Валенсія - 1: 1 (пен. 5: 4) У своєму другому фіналі в історії Кажани вийшли вперед вже на третій хвилині, коли Мендьєта реалізував 11-метровий. Через кілька миттєвостей вже Роттен отримали право на пенальті, проте Мехмет Шолль не переграв Сантьяго Каньісареса. У другому таймі Штефан Еффенберг зрівняв рахунок, успішно виконавши ще одну «точку». Справа дійшла до серії пенальті, в якій після 14-ти ударів німці взяли верх. https://youtu.be/uVlXIc2kWuA?t=18 Рауль (Реал). ЛЧ-2001/02. Байєр - Реал - 1:2 Фармацевтам не вдалося зупинити рекордсменів турніру. На шостій хвилині зустрічі Рауль після вкидання ауту підловив оборону суперників і відкрив рахунок. Паритет встановив леверкузенец Лусіо, а чергові «Великі вуха» Мадриду приніс своїм феноменальним голом Зінедін Зідан. https://youtu.be/GBS6T4_RJKs?t=10 Паоло Мальдіні (Мілан). ЛЧ-2004/05. Ліверпуль - Мілан - 3: 3 (пен. 3: 2) Рекордний за швидкістю гол оформив Мальдіні, на 51-й хвилині замкнувши передачу Андреа Пірло зі стандарту. У кінцівці першого тайму Ернан Креспо оформив дубль, Мілан повів 3: 0, однак у другій половині Ліверпуль переломив хід зустрічі. Стівен Джеррард, Володимир Шміцер і Хабі Алонсо перевели матч в овертайм, а потім в серії пенальті головним героєм став голкіпер червоних Єжи Дудек. https://youtu.be/EwlIxqstETU?t=26 Іван Ракітіч (Барселона). ЛЧ 2014/15. Ювентус - Барселона - 1:3 На четвертій хвилині хорват виявився в потрібному місці і розпечатав ворота суперника. Після перерви Альваро Мората відіграв відставання італійців, проте потім Луїс Суарес і Неймар принесли перемогу Барселоні. У підсумку каталонці завоювали п'ятий Кубок чемпіонів в історії. https://youtu.be/uqxbX2w_0e4?t=54 Володимир Сержао

УЄФА визначив команду кращих в Лізі чемпіонів. У ній є Мессі і Роналду, але немає Салаха

7 і 10 червня збірна України проведе два домашні (у Львові) матчу у відборі до Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу. Скільки очок, на ваш погляд, команда Андрія Шевченка набере в цих зустрічах?

• Шість (58%, голосів: 1 994)
  • Чотири (36%, голосів: 1 259)