Рекорд Кріштіану Роналду і кілька хвилин Андрія Ярмоленко

06.12.2017 23:27
Команда Андрія Ярмоленко вийшла в Лігу Європи усього з двома набраними очками Андрія Ярмоленко У групі Е Ліверпуль влаштував черговий розгром суперника - жертвою став Спартак. Мерсисайдці забили в шести матчах 23 голи - це один з кращих показників в історії Ліги чемпіонів. Нинішній рекорд турніру, заставлений днем ​​раніше ПСЖ, становить 25 голів в шести матчах групового етапу. У групі F, де Шахтар здобув важливу перемогу і вийшов в плей-офф ЛЧ, Фейеноорд провів свій найкращий матч у турнірі, на самому фініші набравши перші очки. До того ж, варто відзначити, що роттердамці зуміли вирвати перемогу у Наполі, діючи в меншості. Втім, можна відзначити, що неаполітанці, в свою чергу, провели далеко не найкращу гру, адже результат матчу для них нічого вже не значив - підбадьорливих новин з Харкова вони так і не дочекалися ... У групі G Бешикташ дав урок майстерності РБ Лейпциг, якому явно бракує досвіду виступів на такому рівні, вирвавши перемогу на останніх хвилинах. Втім, досвід - справа наживна, і Бики будуть його набиратися в Лізі Європи, а в ЛЧ виступить Порту. Дортмундська Боруссія здивувала тим, що змогла зрівняти рахунок, поступаючись Реалу в Мадриді з різницею в два голи вже в дебюті гри. Але ще більше Джмелі здивували футбольну Європу тим, що примудрилися посісти третє місце в групі, маючи в активі лише два очки, чого вистачило команді Андрія Ярмоленка для виходу в ЛЄ. До речі, сам Андрій практично всю гру провів на лавці, вийшовши на поле в компенсований час. А через пару хвилин пролунав фінальний свисток. Нарешті про чергові рекорди Крішітану Роналду. Португалець не просто підняв стелю рекорду по голам в ЛЧ до 114-ти. Він став першим в історії футболістом, якому вдалося відзначитися у всіх шести матчах групового етапу! 06.12.2017

Група E

Ліверпуль - Спартак - 7: 0 (Коутіньйо, 4, з пенальті, 15, 50, Роберто Фірміно, 19, Мане, 47, 76, Салах, 86). Марібор - Севілья - 1: 1 (Таварес, 10 - Гансо, 75).
    И В Н П М О
1 ЛІВЕРПУЛЬ 6 3 3 0 23-6 12
2 СЕВІЛЬЯ 6 2 3 1 12-12 9
3 Спартак 6 1 2 3 9-13 6
4 Марибор 6 0 3 3 3-16 3

Група F

ШАХТАР - Манчестер Сіті - 2: 1 (Бернард, 26, Ісмаїлі, 32 - Агуеро, 90 + 2, з пенальті). Фейеноорд - Наполі - 2: 1 (Йоргенсен, 33, Сен-Жюст, 90 + 1 - Зелінський, 2). На 83-й хвилині вилучений Вілена (Ф).
    И В Н П М О
1 МАНЧЕСТЕР СІТІ 6 5 0 1 14-5 15
2 ШАХТАР 6 4 0 2 9-9 12
3 Наполі 6 2 0 4 11-11 6
4 Феєноорд 6 1 0 5 5-14 3

Група G

Порту - Монако - 5: 2 (Абубакар, 9, 33, Браімі, 45, Теллес, 65, Тікіньо, 88 - Глик, 61, з пенальті, Фалькао, 78). На 38-й хвилині видалені Феліпе (П) і Геззаль (М). РБ Лейпциг - Бешикташ - 1: 2 (Кейта, 87 - Негредо, 10, з пенальті, Таліска, 90).
    И В Н П М О
1 Бешикташ 6 4 2 0 11-5 14
2 ПОРТУ 6 3 1 2 15-10 10
3 РБ Лейпциг 6 2 1 3 10-11 7
4 Монако 6 0 2 4 6-16 2

Група H

Реал - Боруссія Д - 3: 2 (Борха Майораля, 8, Кріштіану Роналду, 12, Лукас Васкес, 81 - Обамеянг, 43, 49). Тоттенхем - АПОЕЛ - 3: 0 (Льоренте, 20, Сон Хьюн Мін, 37, Нкуду, 80).
    И В Н П М О
1 ТОТТЕНХЕМ 6 5 1 0 15-4 16
2 РЕАЛ 6 4 1 1 17-7 13
3 Боруссія Д 6 0 2 4 7-13 2
4 АПОЕЛ 6 0 2 4 2-17 2

Шахтар перервав унікальну серію Гвардіоли і Манчестер Сіті!

Кого б ви хотіли бачити суперником збірної України в групі Ліги націй (відзначте дві команди)?

• Туреччина (18%, голосів: 2 634)
  • Австрія (17%, голосів: 2 513)
  • Уельс (14%, голосів: 2 101)
  • Чехія (14%, голосів: 2 080)
  • Данія (13%, голосів: 1 887)
  • Північна Ірландія (12%, голосів: 1 695)
  • Словаччина (11%, голосів: 1 626)

Всього голосів: 8 375