Рекорд АПЛ і блискавичний автогол. Найшвидші голи топ-ліг в минулому сезоні (відео)

22.08.2019 11:05
Кому з футболістів вдалося забити найшвидші голи в рамках європейських топ-ліг в попередньому сезоні?

В Саутгемптоні Шейна Лонга порівняли з легкоатлетами. фото southamptonfc.com

Минулого уїк-енд відбулися поєдинки стартового туру в Бундеслізі. У двох з них гравцям вдалося відзначитися на першій хвилині: Флоріан Нідерлехнер з Аугсбурга вразив ворота дортмундської Боруссії (1: 5), а Мартін Хінтереггер приніс Айнтрахту перемогу над Хоффенхаймом (1: 0). Хлопці відзначилися на 31-й і 35-й секундах відповідно. Користуючись нагодою, ми вирішили з'ясувати, кому з футболістів топ-ліг вдалося забити найшвидші голи в минулому сезоні. https://youtu.be/1NcYl5Pj0YM?t=37 https://www.youtube.com/watch?v=h-7-D2nYbCI Шейн Лонг (Саутгемптон). АПЛ. Уофорд - Саутгемптон - 1:1 В кінці квітня в перенесеному матчі трапився найшвидший гол в історії Прем'єр-ліги. На взяття воріт нападнику Саутгемптона знадобилося всього 7,69 секунди. Попередній рекорд належав Ледлі Кінгу з Тоттенхема, який в 2000-м засмутив Бредфорд на 10-й секунді після початку зустрічі. https://www.youtube.com/watch?v=wQVQz7rOuwo Хуанма (Реал Сосьєдад). Ла Ліга. Реал Сосьєдад - Ейбар - 1: 1 В середині квітня в баскському дербі вінгер господарів відзначився через 12,06 секунди після стартового свистка. Це другий найшвидший гол в історії Реал Сосьєдаду і шостий - в Ла Лізі. Хуанма випередив форварда Еспаньола Борха Іглесіаса, який на початку березня забив Вальядоліду (3: 1) на 18-й секунді. Леон Горетцка (Баварія, АГ). Бундесліга. Аугсбург - Баварія - 2: 3 Найшвидший м'яч сезону в Німеччині ще й виявився найшвидшим автоголом у історії першості. «Прославився» хавбек Баварії Горетцка, який замкнув простріл суперників з флангу вже на 14-й секунді. Він став лише третім гравцем в історії чемпіонату, який забив у своїх ворота на першій же хвилині. В останній раз подібне траплялося ще 40 років тому. https://youtu.be/vyJnBpsX0Tw?t=255 Стефан де Врей (Інтер, АГ). Серія А. Фіорентина - Інтер - 3: 3 У лютому Фіалки відібрали очки у одного з лідерів. Тут найшвидший гол сезону практично ідентичний з німецьким - на 17-й секунді після прострілу з флангу оборонець Інтера відправив м'яч у власні ворота. По ходу матчу нарадзуррі вели 3: 1, але упустили перевагу. До речі, останній гол був забитий на 101-ій доданій хвилині, але це вже інший рекорд. https://youtu.be/LkDOKcZo4xc?t=16 Ремі Кабелла (Сент-Етьєн). Ліга 1. Ним - Сент-Етьєн - 1:1 Відразу два гравці Сент-Етьєна претендували на статус найшвидшого бомбардира - в цій суперечці Кабелл випередив Матьє Дебюші. Хабвек зелених забив німу на 34-й секунді, а захисник - Реймс на кілька миттєвостей пізніше. Що цікаво, в даній ситуації асистував Кабелл якраз Дебюші. Володимир Сержао

Бомбардир Жирони переплюнув Мессі. Хто в топ-лігах забив найбільше голів своєї команди (відео)

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)