Референдум команди1 2020 року. Повний розклад: як голосували всі клуби УПЛ

29.12.2020 08:30

У нашому традиційному передноворічному опитуванні на цей раз взяли участь 210 футболістів і 14 тренерів

Фото facebook.com/fcdynamoua

Переможцем традиційного референдуму команди1, який на цей раз проходив за підтримки компанії EVOLUTION (маркетинг і брендинг), став півзахисник Динамо і збірної України Віктор Циганков. Нинішнє опитування став 26-м за рахунком, а брали участь в ньому по 15 футболістів і головний тренер від кожної команди. Респонденти називали трійку кращих футболістів. За перше місце нараховується три очки, за друге - два, за третє - одне. Вашій увазі повні результати голосування.

Динамо (Київ)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Мірча ЛУЧЕСКУЦиганковБуяльськийШапаренко
Олександр АНДРІЄВСЬКИЙМиколенкоЦиганковВербич
Денис БОЙКОМиколенкоШапаренкоЦиганков
Георгій БУЩАНЦиганковПоповМарлос
Віталій БУЯЛЬСЬКИЙЦиганковМиколенкоСидорчук
Беньямін ВЕРБИЧЦиганковМиколенкоШапаренко
Денис ГАРМАШЦиганковКочергінШапаренко
Ілля ЗАБАРНИЙЦиганковМиколенкоМатвієнко
Віталій МИКОЛЕНКОБуяльськийЦиганковСидорчук
Олександр КАРАВАЄВМиколенкоЦиганковБуяльський
Руслан НЕЩЕРЕТЦиганковШапаренкоМораес
Сергій СИДОРЧУКЦиганковБуяльськийМиколенко
Олександр СИРОТАЦиганковБуяльськийШапаренко
Віктор ЦИГАНКОВВербичШапаренкоде Пена
Георгій ЦІТАІШВІЛІЦиганковТайсонШапаренко
Артем ШАБАНОВБуяльськийШапаренкоЦиганков

Шахтар (Донецьк)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Луїш КАШТРУІванисеняФіліпповШахаб
Сергій БОЛБАТТайсонМораесТрубін
Валерій БОНДАРМатвієнкоТрубінСоломон
ДОДОМораесТайсонМайкон
Віктор КОВАЛЕНКОДодоЦиганковМарлос
Євген КОНОПЛЯНКАТрубінЦиганковМатвієнко
Віктор КОРНІЄНКОШахабСоломонКане
Сергій КРИВЦОВСтепаненкоСидорчукМатвієнко
МАЙКОНМарлосТайсонДодо
Микола МАТВІЄНКОСтепаненкоМораесДодо
Жуніор МОРАЕСМораесАлан ПатрікМарлос
Андрій ПЯТОВСтепаненкоДодоЦиганков
Садиба СОЛОМОНМатвієнкоДодоЦиганков
Тарас СТЕПАНЕНКОДодоЦиганковТете
Анатолій ТРУБІНМатвієнкоТайсонСтепаненко
Давид ХОЧОЛОВАСоломонМораесМатвієнко

Десна (Чернігів)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Олександр РЯБОКОНЬФіліпповФаворовЦиганков
Леван АРВЕЛАДЗЕАрвеладзеТайсонДодо
Андрій ГІТЧЕНКОТайсонКочергінШапаренко
Олексій ГУЦУЛЯКМатвієнкоТайсонМ.Шевченка
Максим ДЕГТЯРЬОВБущанРодрігесСоломон
Віталій ЄРМАКОВБуяльськийЦиганковЗабарний
Максим ІМЕРЕКОВТайсонЦиганковФіліппов
Владислав КАЛІТВІНЦЕВЦиганковБуяльськийБудківський
Єгор КАРТУШОВМатвієнкоЧайковськийКовальов
Юхим КОНОПЛЯМораесРізникКалітвінцев
Андрій МОСТОВИЙЦиганковМатвієнкоКабан
Михайло МУДРИКДомбровськийТрубінЗабарний
Владислав ОГИРЯТайсонЦиганковТрубін
Євген ПАСТЦиганковПятовТайсон
Андрій ТОТОВИЦЬКИЙКулачСоломонЦиганков
Дмитро ХЛЬОБАСЦиганковБуяльськийДодо

Зоря (Луганськ)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Віктор СКРИПНИКАлан ПатрікКочергінЮрченко
Джоель АБУ ХАННАКочергінМихайличенкаЦиганікс
Нікола ВАСІЛЬТетеМораесЮрченко
Віталій ВЕРНИДУБМихайличенкаСтепаненкоСидорчук
Олександр ГЛАДКИЙТайсонКочергінКабан
Артем ГРОМОВІванисеняЗабарнийКабан
Дмитро ІванисеняГромівАбу ХаннаВасиль
Владислав КАБАЄВЦиганковКочергінФіліппов
Владислав КОЧЕРГІНТайсонМихайличенкаЦиганков
Максим ЛУНЬОВТайсонЦиганковМораес
Єгор НАЗАРИНАКочергінІванисеняМихайличенка
Денис ФАВОРОВСелезньовГладкийШиндер
Дмитро ХОМЧЕНОВСЬКИЙЛедньовМораесМиколенко
Андрейс ЦИГАНІКССоломонТайсонМихайличенка
Микита ШЕВЧЕНКОКочергінЮрченкоМораес
Владлен ЮРЧЕНКОМ.ШевченкаВернидубАлан Патрік

Ворскла (Полтава)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Юрій МАКСИМОВРізникПердутаКулач
Денис ВАСІНРізникШапаренкоЦиганков
Ібрагім КАНЕНдіайеЯкубуПуцлін
Данило КРАВЧУККочергінШахабПердута
Владислав КУЛАЧШахабТотовицькийШапаренко
Пап-Альюне НдіайеЦиганковКанеПуцлін
Ігор ПЕРДУТАБуяльськийМатвієнкоЮрченко
Давид ПУЦЛІННдіайеКанеЯкубу
Павло ДИТИНАМатвієнкоШахабЦиганков
Дмитро РІЗНИКСтепанюкКочергінТете
Вадим СапайПердутаЦиганковМиколенко
Олександр СКЛЯРЦиганковЯворськийСоломон
Руслан СТЕПАНЮККочергінНурієвРізник
Володимир ЧЕСНАКОВПердутаРізникШахаб
Сергій ЯВОРСЬКИЙЦиганковПердутаКабан
Наджееб ЯКУБУПуцлінНдіайеКане

Колос (Ковалівка)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Руслан КОСТИШИНВолинецьТетеКочергін
Денис АНТЮХШахабСелезньовЦиганков
Андрій БОГДАНОВЦиганковАнтюхРізник
Віталій ГАВРИШРізникТрубінКочергін
Владислав ЄМЕЦЬВолинецьКулачБудківський
Євгеній ІСАЄНКОРізникБартуловичЦиганков
Денис КОСТИШИНКочергінЦиганковСоломон
Микита КРАВЧЕНКОШапаренкоКовалецьЦиганков
Євгеній КУЧЕРЕНКОСтепанюкЮрченкоХобленко
Владислав КУЧЕРУКВолинецьКулачСоломон
Володимир ЛИСЕНКОВолинецьБудківськийБуяльський
Максим МАКСИМЕНКОСоломонКулачАлан Патрік
Євген МОРОЗКОВолинецьСоломонШахаб
Кирило ПЕТРОВЦиганковШахабНурієв
Євген СЕЛЕЗНЬОВТайсонТотовицькийАлан Патрік
Євгеній СМИРНИЙЦиганковРізникГромів

Олімпік (Донецьк)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Ігор КЛИМОВСЬКИЙШахабЦиганковМатвієнко
Фабрісіо АЛЬВАРЕНГАШахабКсьонзПолітило
Бетім АЛЬЇМІШахабТейшейраРомановський
Руслан БАБЕНКОЦиганковБуяльськийАлан Патрік
Дмитро ГРИШКОШахабБенітоСнурніцин
Тарас ЗАВІЙСЬКИЙШахабМиколенкоЦиганков
Іван ЗОТЬКОКоваленкоШахабШапаренко
Артем КИЧАКШахабПолітилоБеніто
Андрій КРАВЧУКМарлосЦиганковКовалець
Павло КСЬОНЗШахабЦиганковКочергін
Орест ЛЕБЕДЕНКОШахабКириленкоРомановський
Євгеній ПАСІЧБенітоШахабБабенко
Сергій ПОЛІТИЛОТейшейраШахабСнурніцин
Даніель РОМАНОВСЬКИЙШахабТейшейраБеніто
Максим ТЕЙШЕЙРАМарлосЦиганковАлан Патрік
Євгеній ЦИМБАЛЮКШахабБенітоТейшейра

Олександрія

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Володимир ШАРАНДодоШахабКовалець
Владислав БАБОГЛОМиколенкоКовалецьТете
Євген БАНАДАТайсонЦиганковКовалець
Денис БЕЗБОРОДЬКОТайсонШапаренкоМиколенко
Олег БІЛИККовалецьде ПенаБущан
Дмитро ГРЕЧИШКІНТайсонКовалецьКалітвінцев
Василь ГрицукМатвієнкоКовалецьЦиганков
Каспарс ДУБРАШахабТетеВербич
Максим ЗАДЕРАКАМиколенкоСоломонБуяльський
Кирило КОВАЛЕЦЬСіталоВолинецьШахаб
Валерій ЛУЧКЕВИЧТайсонБуяльськийМораес
Богдан МИШЕНКОФіліпповМораесПаньків
Павло ПАШАЄВКовалецьБуяльськийКочергін
Артем СІТАЛОКовалецьДодоШапаренко
Тимур СтецьківКовалецьСоломонМиколенко
Максим ТРЕТЬЯКОВСоломонКочергінІванисеня

Маріуполь

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Остап МАРКЕВИЧБуяльськийДодоКане
Артем БОНДАРЕНКОСтепаненкоЦиганковМораес
Олексій БИКОВШахабСтепаненкоКривців
Євген ГАЛЬЧУКБуяльськийЗапорожецьДуць
Сергій ГОРБУНОВТайсонЦиганковСтепаненко
Олексій КАЩУККонопляПодружжяКане
Ігор КИРЮХАНЦЕВМатвієнкоКанеШахаб
Олег КУДРИКСтепаненкоТайсонШахаб
Дмитро МИШНЬОВБуяльськийЯворськийТотовицький
Назарій МУРАВСЬКИЙТайсонСоломонЦиганков
Олег ОЧЕРЕТЬКОТайсонМиколенкоЦиганков
Данило САГУТКІНде ПенаДодоДомбровський
Петро СТАСЮКТайсонІсмаїліКабан
Ігор ТИЩЕНКОЗапорожецьЯворськийЮрченко
Дмитро ТОПАЛОВТрубінКонопляКане
Сергій ЧОБОТЕНКОМихайличенкаЦиганковМатвієнко

Інгулець (Петрове)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Сергій ЛАВРИНЕНКОЗабарнийЮрченкоФедорчук
Денис БАЛАНТайсонШапаренкоСоломон
Младен БАРТУЛОВИЧКочергінЦиганковШахаб
Євген ЗАПОРОЖЕЦЬПіхальонокАлан ПатрікСидорчук
Микола КВАСНИЙШапаренкоСидорчукМарлос
Максим КОВАЛЬОВШапаренкоМарлосЗабарний
Ілля КОВАЛЕНКОШахабШапаренкоТрубін
Олександр КОЗАКТайсонБущанСоломон
Володимир КРИНСЬКИЙШахабРізникЦиганков
Олександр КУЧЕРЕНКОШапаренкоСидорчукТайсон
Владислав ЛУПАШКОЗабарнийШапаренкоБущан
Віталій ПАВЛОВШапаренкоСидорчукБущан
Михайло ПЛОХОТНЮКЦиганковШахабТайсон
Олег СИНЬОГУБШапаренкоСидорчукТайсон
Ніка СІТЧІНАВАШапаренкоМораесЗабарний
Дмитро ФАТЄЄВШапаренкоТайсонМарлос

Минай

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Василь КОБІНЗабарнийТетеКочергін
Олег ГОЛОДЮКЦиганковТайсонМеліченко
Олег ДОПІЛКАШапаренкоТетеЦиганков
Антон КАНІБОЛОЦЬКИЙМатвієнкоШапаренкоБущан
Денис ШКОРАНОВМарлосБуяльськийКочергін
Данило КНИШЦиганковТайсонНурієв
Максим ЛОПИРЬОНОККочергінЦиганковМатвієнко
Кирило МЕЛІЧЕНКОМатвієнкоЮрченкоМиколенко
Анатолій НУРІЄВЦиганковТотовицькийШахаб
Василь ПіняшкоСоломонЦиганковПопович
Андрій ПОПОВИЧЦиганковДодоКочергін
Олександр СНІЖКОТайсонШапаренкоШахаб
Андрій ТКАЧУКМатвієнкоБуяльськийЧеснаков
Антон ШИНДЕРЦиганковДодоМиколенко
Олексій ШПАКЦиганковПоповичКорнієнко
Рустам АХМЕДЗАДІНурієвЦиганковСоломон

Рух (Львів)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Іван ФЕДИКЦиганковСіканШахаб
Олександр БАНДУРАШахабШапаренкоІванисеня
Максим БІЛИЙЦиганковСоломонЮрченко
Богдан БОЙЧУКТайсонАндрієвськийКабан
Іван БРІКНЕРВербичСтепаненкоБущан
Роман ГАГУНШапаренкоДодоСтепанюк
Ігор ДУЦЬБущанІванисеняЮрченко
Юрій КЛИМЧУКТайсонМарлосДодо
Данііл КОНДРАКОВКабанТотовицькийМиколенко
Юрій КОПИНАКовалецьЗабарнийШапаренко
Микола КУХАРЕВИЧЦиганковТайсонКочергін
Андрій КУХАРУКАлан ПатрікНдіайеШапаренко
Ярослав МАРТИНЮКБуяльськийКабанМарлос
Роман МИСАКРізникШапаренкоТете
Вадим ПАРАМОНОВТайсонМиколенкоКочергін
Валерій ФЕДОРЧУКЗабарнийШапаренкоКорнієнко

Львів

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Віталій ШУМСЬКИЙТетеЗабарнийКочергін
Міхкель АЙНСАЛУШапаренкоТетеСоломон
Ернест АНТВІТайсонТетеСабіно
Максим ГРИСЬОТайсонЦиганковГромів
Юрій ЗАХАРКІВМораесСидорчукСабіно
Донатас КАЗЛАУСКАСШахабСоломонЦиганков
Єгор КЛИМЕНЧУКЦиганковМиколенкоБуяльський
Орест КОСТИКНічНещеритьЗабарний
Ігор КОШМАНМарлосШапаренкоЮрченко
Юрій КРАВЧУКТайсонЦиганковВернидуб
Назарій НІЧКостикГрисьоСабіно
Герман ПЕНЬКОВШахабСоломонГуцуляк
САБІНОТайсонде ПенаЦиганков
Макс ЧЕЛИЧВербичГромівЦиганков
ШИНАСабіноТетеШахаб
Володимир ЯКИМЕЦЬЦиганковМарлосКочергін

Дніпро-1 (Дніпро)

Прізвище1-е місце2-е місце3-е місце
Ігор ЙОВИЧЕВИЧШапаренкоЦиганковНазаренко
Володимир АДАМЮКНазаренкоКочергінШапаренко
Сергій БУЛЕЦАЦиганковПоповМарлос
Юрій ВАКУЛКОКочергінІльїнКостишин
Артем ДОВБИККочергінШахабЦиганков
Владислав ДУБІНЧАКЦиганковШапаренкоДодо
Данило ІГНАТЕНКОТайсонКорнієнкоШапаренко
Ігор КОГУТЦиганковКочергінТете
Сергій КРАВЧЕНКОЦиганковМатвієнкоКабан
Сергій ЛОГІНОВМарлосМиколенкоКічак
Олександр НАЗАРЕНКОТрубінЗабарнийЦиганков
Олександр ПІХАЛЬОНОКТетеКочергінМаркос Антоніо
Олександр СВАТОККочергінМатвієнкоЦиганков
Олексій ХОБЛЕНКОКочергінШапаренкоБущан
Олексій ЧИЧИКОВЦиганковШахабНазаренко
Валерій ЮРЧУКТайсонЦиганковПятов

Лауреати попередніх років

Стрічка новин