Реал намагався як міг. Всі програні фінали Барселони в нашому столітті (відео)

30.05.2019 11:03
Скільки разів на XXI столітті іспанська Барселона виходила у фінал і не брала трофей?

Валенсія взяла Кубок Іспанії, обігравши Барселону. foxsports.com

Минулого уїк-енду відбувся фінал Кубка Іспанії, в якому Барселоні завадила оформити «золотий дубль» Валенсія (2: 1). У складі Мишей забивали Кевін Гамейро і Родріго, тоді як єдиний м'яч каталонців на рахунку Ліонеля Мессі. Таким чином блаугранас перервали своє домінування в турнірі, що протривало чотири сезони. Ми вирішили пригадати, коли ще в XXI столітті синьо-гранатові поступалися в фіналах. https://www.youtube.com/watch?v=4sI5pxhNK3Y Суперкубок УЄФА-2006. Барселона - Севілья - 0:3 Перемігши Арсенал у фіналі ЛЧ, каталонці отримали право на участь в Суперкубку. Однак команда Хуанде Рамоса просто рознесла фаворита протистояння завдяки голам Ренато, Фредеріка Кануте і Вінченцо Марески. Правий бек Севільї і майбутній гравець Барселони Дані Алвес тоді був визнаний MVP поєдинку. Це було четверте і поки що остання поразка блауганас в даному турнірі. https://www.youtube.com/watch?v=zse1Ijdwtgc Клубний ЧС-2006. Інтернасьонал - Барселона - 1:0 Синьо-гранатові програли і наступний фінал. Барселона вибила мексиканську Америку, після чого не встояли перед бразильцями. Єдиний гол під кінець поєдинку забив Адріано Габір. При цьому Золотий м'яч турніру все одно дістався барселонци Деку. Як і у випадку з Суперкубком, наступні три клубних мундіалю іспанці виграли. https://www.youtube.com/watch?v=w9BT2LM5O4g Кубок Іспанії-2010/11. Барселона - Реал - 0: 1 (у дод. Час) Вершкові завадили каталонцям зробити «золотий дубль». Жозе Моуріньо завоював свій перший трофей в Мадриді завдяки голу Кріштіану Роналду в додатковий час. Це була перша вікторія Королівського клубу в Кубку за 18 років. Але Барселона зробила висновки і з тих пір цілих п'ять разів перемагала в турнірі. https://www.youtube.com/watch?v=rvCFlYu6TLI Суперкубок Іспанії-2012. Барселона - Реал - 3: 2; 1: 2 Бланкос після перемоги в Примері прихопили собі ще один трофей, перервавши трирічну гегемонію Барселони в Суперкубку. У першому поєдинку основні події розгорталися у другому таймі. Роналду відкрив рахунок, після чого забивали Педро, Мессі і Хаві, але в кінцівці один м'яч відквитав Анхель Ді Марія. На Бернабеу Реал скористався отриманим шансом. Гонсало Ігуаїн і Роналду вивели вперед вершкових, після чого вилучення заробив каталонець Адріано. Мессі відіграв один гол, але цього виявилося мало для загального успіху. https://www.youtube.com/watch?v=oeRZvh4p_4w https://www.youtube.com/watch?v=_8_nZasaaAE Кубок Іспанії-2013/14. Барселона - Реал - 1:2 Дивно, але в тому сезоні каталонці не виграли жодного з двох внутрішніх трофеїв. Чемпіонат дістався Атлетіко, а Кубок - Реалу. На Местальї Ді Марія вивів бланкос вперед на початку зустрічі, але в другому таймі після кутового відзначився Марк Бартра. Ну а вирішальний гол після знаменитого забігу через все поле провів Гарет Бейл - справа була на 85-й хвилині. Сумарно у Барселони 13 перемог у фіналах Кубка при 10-ти поразках. https://www.youtube.com/watch?v=Y9FQqYicqi4 Суперкубок Іспанії-2015. Атлетик - Барселона - 4: 0; 1: 1 Баски помстилися суперникам за поразку в фіналі Кубка. У поєдинку на Сан-Мамесі Атлетик і зовсім розгромив опонента. Початок побиття поклав Мікель Сан-Хосе, піймавши голкіпера каталонців, а Адуріс оформив хет-трик. На Камп Ноу на гол Мессі відповів все той же Адуріс, також не обійшлося і без видалення в складі у обох команд. Для червоно-білих це єдиний видобутий в нашому столітті трофей. https://www.youtube.com/watch?v=77qE4ex0cSE https://www.youtube.com/watch?v=XXixbNGIQrE Суперкубок Іспанії-2017. Барселона - Реал - 1: 3; 0: 2 У цій дуелі перемогли чемпіони Іспанії, які видали приголомшливий сезон 2016/17. Один з кращих вистав мадридців в Ель-Класико - обидва матчі вони провели на найвищому рівні. На Камп Ноу бланкос перемогли з рахунком 3: 1, а гол Роналду вийшов приголомшливим. При цьому Кріштіану вийшов на заміну, а потім був вилучений за другу жовту картку. Ще одним героєм Суперкубка став Марко Асенсио, який забив шикарні м'ячі в обох поєдинках. https://www.youtube.com/watch?v=X0QB0FfPRVY Володимир Сержао

Офіційно. Ліонель Мессі встановив черговий божевільний бомбардирський рекорд (відео)

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)