Реал зробив Барселону зручним суперником навіть за межами Іспанії

16.01.2022 16:03
Категорії: Новини теми

Мадридський Реал зумів обіграти каталонську Барселону в Ель-Класіко вп'яте поспіль

У півфіналі Суперкубку Іспанії, який цього тижня проходить у Саудівській Аравії, Реал у додатковий час дотиснув до Барселони — 3:2. В головне каталонці двічі відігравалися: на гол Вінісіуса Жуніора відповів Люк де Йонг, а на влучний удар Каріма Бензема - Ансу Фаті. І лише в овертаймі м'яч Федеріко Вальверде виявився переможним для мадридців.

Ця вікторія стала для Реала 100-й в Ель-Класіко і п'ятою поспіль у принциповому протистоянні. Востаннє бланкос п'ять разів поспіль обігравали Барселону ще 1960-х. Нижче ми згадаємо попередні матчі, що увійшли до цієї успішної серії Мадрида.

Ла Ліга-2019/20. Реал - Барселона - 2:0

У дуелі лідерів чемпіонату вершкові вирвали перемогу ближче до кінцівки. Голи забивали Вінісіус та Маріано Діас. У результаті Реал став володарем титулу.

Ла Ліга-2020/21. Барселона - Реал - 1:3

Бланкос вдалося здобути три очки на Камп Ноу. На перших хвилинах команди обмінялися голами Вальведре та Фаті, а у другому таймі перемогу гостям принесли Серхіо Рамос та Лука Модріч.

Ла Ліга-2020/21. Реал - Барселона - 2:1

У другому колі мадридці знову перемогли головного суперника. У стартовій 45-хвилинці за господарів забили Бензема та Тоні Кроос, а після перерви Оскар Мінгеса відіграв один м'яч. Що цікаво, минулого сезону чемпіонський титул дістався Атлетіко.

Ла Ліга-2021/22. Барселона - Реал - 1:2

У нинішній кампанії підопічні Карло Анчелотті вже перемагали у Ель-Класіко. І знову Барселона програла домашньому стадіоні. На голи Давида Алаби та Лукаса Васкеса своїм влучним ударом відповів Серхіо Агуеро. До речі, цей м'яч став для аргентинця останнім у кар'єрі.

Український воротар Андрій Лунін прибув до Саудівської Аравії: подробиці важливого візиту (фото)