Реал, Лаціо і всі інші. Команди-лідери топ-ліг по голам в компенсований час

18.04.2020 16:07
Яким командам вдалося забити найбільше голів у компенсований час у кожній з п'яти європейських топ-ліг в цьому сезоні?

Реал - лідер Ла Ліги за правилом виїзного в доданий до другого тайму час.

Під час паузи в «великій п'ятірці» чемпіонатів, пов'язаної з пандемією коронавируса, ми продовжуємо підбивати проміжні підсумки сезону. Цього разу поговоримо про команди, які частіше за інших відрізнялися в доданий до другого тайму час. АПЛ (38 голів) У найсильнішій лізі світу попереду за цим показником Астон Вілла, що забила п'ять м'ячів на 90+ хвилинах. При цьому сумарно за сезон у команди 34 голи, так що на компенсований час припадають 14,7% взятий воріт. Нападаючий Львів Анвар Ель-Газі відзначився таким чином двічі. На другому місці розмістилися гравці Ньюкасла з чотирма пізніми результативними ударами. Ла Ліга (39) В Іспанії на вершині хіт-параду розмістилися футболісти Реала, забивали після 90-ї хвилини шість разів, що становить 12,2% голів команди. Двічі подібним чином забивав річний новачок бланкос Лука Йович. У свою чергу, в матчі з Валенсією (1: 1) на 95-й доданій хвилині нічию для мадріцев вирвав Карім Бензема. За чотири голи в цей проміжок часу в нинішній Ла Лізі у Вільярреала, Бетіса і Сельти. Бундесліга (36) У Німеччині одноосібним лідером за цим показником є ​​Кельн - шість м'ячів (15,3% від усіх). Ісмаїл Якобс записав на свій рахунок два голи в компенсований час. Сумарно в результаті настільки пізніх взяття воріт Козли добули чотири очки. Окремо виділимо матч другого кола з Фрайбургом (4: 0), де червоно-білі оформили два м'ячі на 90+ хвилинах. Ще п'ять команд Бундесліги мають по три голи в аналогічний період часу. Серія А (48) В Італії забивають найбільше голів на останніх хвилинах в топ-чемпіонатах. Мав успіх у цьому плані Лаціо, шість з 60-ти голів якого припали на даний проміжок. Сумарно ці взяття воріт принесли римлянам аж 10 очок. Тричі в компенсований час забивав Феліпе Кайседо, двічі - Чіро Іммобіле. У матчі першого кола з Кальярі (2: 1) Орли примудрилися оформити камбек, двічі засмутивши суперника після 90-ї хвилини. Друге місце після Лаціо в Серії А ділять Аталанта, Парма і Болонья - по п'ять м'ячів. Ліга 1 (47) Єдина з топ-ліг, де за цим показником двовладдя. За п'ять голів в компенсовані хвилини оформили гравці Ам'єна (16,1% від усіх) і Німа (17,2%). Футболісти першого завдяки пізнім взяття воріт тричі в цьому сезоні виривали нічию. Ним же жодного очка після в результаті таких голів не врятував. Друге місце у Франції ділять ще чотири команди. УПЛ (18) Для порівняння, за 23 туру вітчизняного чемпіонату забито 18 голів категорії 90+. Лідирує Динамо з чотирма такими м'ячами, далі йдуть Шахтар і Олександрія - по три. У киян подібним чином тричі відзначився Беньямін Вербич (двічі приносив перемогу) і один раз - Денис Попов. Володимир Сержао

Від Іммобіле до Обамеянга. Бомбардири топ-ліг на даний момент (відео)

Де Брюйне і десант з Бундесліги. Кращі помічники топ-ліг на даний момент (відео)

Несподіваний прорив Франції. Кращі воротарі топ-ліг по сухим матчам на даний момент (відео)

Іспанія попереду, але італійців не дістане. Кращі пенальтісти топ-ліг в цьому сезоні

Рашфорд, Бензема і невезіння Наполі. Лідери топ-ліг по потраплянням в каркас воріт

Знайомтеся: грубіяни. Лідери топ-ліг по жовтим і червоним карткам в цьому сезоні