За крок до фантастичного камбеку! Зоря і Маріуполь порадували результативністю

22.08.2021 18:54

Луганська Зоря мало не упустила перемогу над Маріуполем в матчі першості України

Фото upl.ua

Сьогодні в поєдинку 5-го туру чемпіонату України підопічні Остапа Маркевича в Маріуполі брали луганську Зорю.

Мабуть розлючені невдачею в кваліфікації Ліги Європи, гості ударно провели перший тайм і забили супернику три сухих м'ячі, здавалося вирішивши долю поєдинку. Відзначилися Назарин, Шахаб і Гладкий.

Після перерви господарі відіграли один гол, але незабаром Шахаб оформив дубль і відновив статус-кво. Але в кінці господарі закрутили справжній трилер, мало не зробивши камбек. Світюха і Микитишин до мінімуму скоротили відставання Маріуполя, але на більше команди не вистачило. У підсумку, 4: 3 на користь Зорі.

Після цієї перемоги підопічні Віктора Скрипника набрали сім очок, а у маріупольців залишилося одне.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 5 тур

Маріуполь - Зоря - 3: 4 (0: 3)

Голи: Кулаков (47), Світюха (79), Микитишин (89) - Назарин (22), Шахаб (28, 60), Гладкий (32)

Маріуполь: Кудрик, Драмбаев, Микицей (Удод, 46), Мампассі, Стасюк, Клименко (Микитишин, 72), Мишнєв, Шостак (Хромей, 63), Топалов, Кащук (Світюха, 46), Кулаков (В'юнник, 57)

Зоря: Шевченко (Мацапура, 49), Хомченовський, Цвек, Імереков, Жуніор Рейс, Назарин, Кочергін (Фрімпонг, 62), Булеца (Луньов, 62), Кабан, Шахаб (Руфат, 70), Гладкий (Крістіан, 62).

Попереджені: Клименко (41), Мампассі (44), Шостак (50), Мишнєв (90 + 3) - Хомченовський (27), Кабан (66), Цвек (78), Луньов (82), Мацапура (90 + 5).

У следуюшем турі Зоря буде приймати Ворсклу, а Маріуполь на виїзді зіграє з Інгульцем.

Бенефіс системи VAR в Одесі: Шахтар у більшості переграв Чорноморець