Ракітіч доклав ногу до знищення Алавеса (відео)

11.02.2017 18:18
У Бундеслізі команда гравців збірної Туреччини і Хорватії розгромила колектив фінського кіпера
Ракітіч

В денних суботніх матчах чемпіонатів великої п'ятірки взяли участь відразу шість футболістів, які виступають у складах команд-суперниць збірної України по відбірному турніру на ЧС-2018. Яскравіше за всіх запалив півзахисник Барселони і команди Хорватії Іван Ракітіч, ​​який взяв участь у виїзному знищення Алавеса (0: 6). На рахунку хорвата жовта картка і один із забитих м'ячів. https://youtu.be/2DoqBk-FPw0 Хорватський захисник Байєра Тін Едвай і його колега по амплуа зі збірної Туреччини Омер Топрак весь домашній поєдинок з Айнтрахтом билися пліч-о-пліч. Ворота їх суперника захищав кіпер збірної Фінляндії Лукаш Градецький. У підсумку, господарі поля накидали за спину воротарю три м'ячі, а Топрак відзначився ще й «гірчичником». Спритний хавбек дортмундської Боруссії і збірної Туреччини Емре Мор вийшов в стартовому складі своєї команди в Дармштадті, віддав гольову передачу і на 63-й хвилині був замінений Томас Тухель на Усаму Дембеле. До слова, команда нашого Артема Федецького обіграла рурцев - 2: 1. Невдачею закінчився черговий матч для захисника Вердера і збірної Фінляндії Нікласа Мойсандера. «Музиканти» в рідних стінах поступилися Боруссії М (0: 1), а сам бек провів на полі всі 90 хвилин.