Радість Дебелко і незрозумілий виліт Петряк. Головні камбеки другого раунду кваліфікації в єврокубках (відео)

05.08.2019 11:03
Виділяємо найяскравіші вольові результати, які були зафіксовані в другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів і Ліги Європи

Радість ризьких футболістів після матчу. фото rigafc.lv

У мід-уїк завершився другий за рахунком коло відбору в обох єврокубках. У цій стадії взяли участь багато українців, Що виступають за кордоном. Ми вирішили виділити головні камбеки другого раунду, до яких доторкнулися і деякі з наших легіонерів. ЛЧ. Марібор - АІК - 2: 1, 2: 3 (у дод. Час) У другому колі поспіль шведи претендували на камбек, але на цей раз їм не пощастило. Марібор здобув мінімальну перемогу вдома, але АІК забив важливий гостьовий гол. У Стокгольмі словенці відігралися після пропущеного м'яча, але господарі встановили «дзеркальний» рахунок завдяки точному удару Себастьяна Ларссона. У додатковий час Тарік Ельюнуссі забив, здавалося б, переможний м'яч, проте на 117-й хвилині шведам все зіпсував Олександру Крецу. Наступним суперником Марібор буде норвезький Русенборг. https://www.youtube.com/watch?v=yXJDdBehyVQ https://www.youtube.com/watch?v=97TFZwVrCfE ЛЄ. Пяст - Рига - 3: 2, 1: 2 На своєму полі поляки відповіли трьома м'ячами на гол українського рижанина Романа Дебелко. Але автогол Уроша Коруна в кінцівці дозволив городянам з оптимізмом дивитися на матч-відповідь. Будинки латвійці пропустили в середині першого тайму, однак Армандс Петерсон і Каміль Білинський принесли своїй команді вольову перемогу. У третьому колі відбору Ригу чекає сутичка з фінським ХІКом. https://www.youtube.com/watch?v=dgsr5llPZsw https://www.youtube.com/watch?v=xn5tG2FGT5A ЛЄ. Локомотив Пловдив - Спартак Трнава - 2: 0, 1: 3 Чехи без особливих шансів програли в першому матчі, пропустивши два голи з пенальті. Однак в Трнаві місцева команда ледь не зробила неможливе. Незважаючи на видалення захисника Тімотео Загуменскі Спартак забив необхідні для проходу три голи, останній з яких - на 71-й хвилині. Втім, утримати переможний рахунок господарям не вдалося - квиток в наступний раунд Локомотиву приніс Ален Ожболт. Тепер болгари за потрапляння в плей-офф зіграють з французьким Страсбуром. https://www.youtube.com/watch?v=sNi3Ra68HiE https://www.youtube.com/watch?v=kd3_K7Gn9tM ЛЄ. Лехія - Брондбю - 2: 1, 1: 4 (у дод. Час) На своєму полі поляки здобули мінімальну перемогу, але на виїзді розвинути успіх не зуміли. Данці першими забили два голи і вийшли вперед в дуелі, а м'яч нападника Лехії Флавіо Пайшау перевів гру в додатковий час. Однак на 30-хвилинку сил у представників Гданська не вистачило - дубль оформив датчанин Йеспер Ліндстрем. Попереду у Брондбю випробування португальською Брагою. https://www.youtube.com/watch?v=IKVr1eyqbKg https://www.youtube.com/watch?v=Rf24x5gh_30 ЛЄ. МОЛ Фехервар - Вадуц - 1: 0, 0: 2 (у дод. Час) Мабуть, найнесподіваніший камбек в нашій добірці. Угорці виграли на своєму полі, але їх перевага не був таким вже вагомим. У Ліхтенштейні Вадуцу пощастило відігратися з пенальті, і справа дійшла до овертайму. Коли на 100-й хвилині Мохамед Кулібалі оформив другий гол «карликів», для Фехервара запахло смаженим. Господарі залишилися в меншості, а гості взяли в облогу чужу штрафну, проте рахунок так і не змінився. У підсумку команда Івана Петряк, взяти участь в обох поєдинках, покинула єврокубки. Вадуц ж готується до матчів проти франкфуртського Айнтрахта. https://www.youtube.com/watch?v=wSDzndWmuQc https://www.youtube.com/watch?v=SucyzfjONrk Володимир Сержао

Таблиця коефіцієнтів УЄФА: скарбничка України поповнюється - проблеми залишаються

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)