П'яте в сумі, перше в Генті. Все видалення в кар'єрі Романа Безуса (відео)

27.09.2020 09:12
Підраховуємо всі червоні картки півзахисника бельгійського Гента і збірної України Романа Безуса

Фото kaagent.be

У першому матчі плей-офф ЛЧ-2020/21 Динамо на виїзді переграло Гент з рахунком 2: 1. Хто знає, пропустили б Буйволи другий м'яч, якби з початку другого тайму не грали вдесятьох. Підвів свою команду Роман Безус, який отримав в перебігу декількох хвилин дві жовті картки. Це видалення стало для нашого легіонера п'ятим в кар'єрі. Нижче ми поговоримо про попередні. Відео УПЛ 2010/11. Ворскла - Іллічівець - 1:3 За полтавчан Безус виступав в 2009-12 роках. За цей період він награв 111 матчів, в яких забив 24 голи при 12-ти Ассіст. У другому турі того чемпіонату Безус вийшов на заміну на 59-й хвилині, коли Ворскла поступалася азовцям 0: 2. Через кілька миттєвостей хавбек отримав перший «гірчичник», а на 76-й дістав другу жовту за симуляцію. У тому сезоні біло-зелені стали шостими в УПЛ і кваліфікувалися до Ліги Європи. https://youtu.be/0t4Tx5jVepA?t=117 УПЛ 2011/12. Ворскла - Арсенал К - 0:2 У наступному сезоні Безус дістав друге вилучення, на цей раз отримавши пряму червону. У провальною грі з канонірами Ворскла пропустила два м'ячі, в кінцівці зустрічі відбулася бійка, а в доданий час Роман був покараний за грубий підкат ззаду. https://youtu.be/IS0oc8UVgpY?t=131 Ліга Жюпілер-2017/18. Сент-Трюйден - Зюльте-Варегем - 1:1 Після переїзду до Бельгії українець поступово став одним з лідерів Сент-Трюйден. Однак в той період Безуса довіряли не так багато ігрового часу. В одному з турів другого кола першого етапу його команда зіграла внічию з іншим «середняком». Наш легіонер вийшов в «старті», але на 32-й хвилині був вигнаний з поля за грубий фол, причому після перегляду відеоповтору арбітром. https://streamable.com/gevwvq Ліга Жюпілер-2018/19. Гент - Сент-Трюйден - 1:2 У наступному сезоні Безус був видалений в «українському» дербі. На 80-й хвилині з результативної передачі Романа Сент-Трюйден забив переможний гол, а потім наш легіонер отримав друге попередження за удар суперника ззаду. У підсумку по ходу того чемпіонату Безус перебрався якраз в Гент. https://youtu.be/XL1jt3l9poc?t=153 Володимир Сержао

Бельгійська преса про матч з Динамо: «Прощайте, 30 мільйонів євро!»

На ваш погляд, як завершиться товариський матч Франція - Україна, який відбудеться в Сен-Дені 7 жовтня?

• Перемогою збірної Франції (60%, голосів: 2 735)
  • внічию (24%, голосів: 1 102)
  • Перемогою збірної України (17%, проголосувало: 759)

Всього голосів: 4 596