П'ятірка від представників МанСіті. Дебютні голи гравців за топ-збірні в листопаді (відео)

Кому з футболістів «топових» збірних вдалося забити дебютний гол за національну команду під час листопадових поєдинків?

thefa.com

Під час останнього у 2020 році вікна міжнародних матчів більшість збірних провели по три поєдинки - спаринги, ігри Ліги націй і відбору на ЧС-2022. У цих зустрічах деякі футболісти вперше забили за топ-команди.

Анте Будимир (Хорватія). ТМ. Туреччина - Хорватія - 3:3

Форвард Осасуни почав викликатися до збірної цієї осені. У третьому за рахунком матчі за картатих Будимир вийшов в «старті» і забив перший м'яч своєї команди. Справа була в виїзному результативному спарингу з Туреччиною. Додамо, що цього дебютанту вже 29 років.

Відео

Педру Нема, Пауліньо (Португалія). ТМ. Португалія - Андорра - 7:0

Напередодні Ліги націй португальці забили «карликам» сім м'ячів. Вперше викликаний в збірну вінгер Вулверхемптона Нема провів стартову 45-хвилинку і відкрив рахунок на восьмій хвилині. Та ж історія і з Пауліньо, але форвард Браги відразу ж вистрілив дублем, замкнувши два флангових кросу.

Серхіо Каналес (Іспанія). ТМ. Нідерланди - Іспанія - 1:1

Хавбек Бетіса викликається в фурію Роху з 2019 року. У шостому за рахунком поєдинку за національну команду Каналес розписався в воротах голландців на 18-й хвилині.

Відео

Вінченцо Гриф (Італія). ТМ. Італія - Естонія - 4:0

Вінгер Фрайбурга виступає за Скуадру Адзурру з 2018 року, але взяв участь лише в чотирьох поєдинках. У спарингу з естонцями Гриф вистрілив дублем, завдавши класний удар від штанги і реалізувавши пенальті.

Ніколас Гонсалес (Аргентина). Відбір ЧС. Аргентина - Парагвай - 1:1

Мессі і Ко провели чергові два матчі відбору на мундіаль. З Парагваєм аргентинці вперше втратили очки. Проводив четвертий поєдинок за збірну Гонсалес ударом головою зрівняв рахунок, але здобути три пункти господарям не вдалося. До речі, в наступному матчі з Перу (2: 0) вінгер Штутгарта теж забив.

Рубен Діаш (Португалія). Ліга націй. Група А3. Хорватія - Португалія - 2:3

Цього року МанСіті виклав за захисника 68 мільйонів євро. У 24-му за рахунком поєдинку за національну команду Діаш вистрілив дублем, який став для нього першим у кар'єрі. Дебютний м'яч за Португалію Рубен оформив після стандарту, а потім на 90-й хвилині записав до свого активу і переможний гол гостей.

гол 1

гол 2

Родрі (Іспанія). Ліга націй. Група А4. Іспанія - Німеччина - 6:0

В цей же день вперше за збірну забив ще один представник МанСіті. Родрі допоміг Фурії Рохе знищити Німеччину в Лізі націй, Оформивши третій гол у поєдинку. Для хавбека це був 17-й матч за іспанську команду.

Відео

Артур (Бразилія). Відбір ЧС. Уругвай - Бразилія - 0:2

Чарівники м'яча добули чотири перемоги поспіль в кваліфікації, в тому числі і обіграли на виїзді Уругвай. У першому таймі хавбек Ювентуса оформив дебютний гол за селесао, який виявився переможним.

Деклан Райс, Філ Фоден (Англія). Ліга націй. Група А2. Англія - Ісландія - 4:0

В не мав турнірного значення матчі за команду Трьох Левів забили два дебютанти. Опорник Вест Хема Райс відзначився в 13-му поєдинку за збірну, відкривши рахунок після стандарту. Асистував йому Фоден, який в кінці зустрічі провів свої дебютні два голи за команду. Для хавбека МанСіті це була третя гра за остров'ян, і в ній він вперше відзначився результативними діями.

Переможний гол Соломона і результативність балтійців. Легіонери клубів УПЛ в своїх збірних