П'ятірка з Італії і династія у Франції. Хто дебютував за топ-збірні в листопаді?

Хто дебютував за «топові» збірні під час листопадового вікна матчів національних команд?

Маркус Тюрам з Боруссії М дебютував за збірну Франції. фото borussia.de

У листопаді відбувся ряд «товарняків», пройшли заключні матчі групового етапу Ліги націй і відбору на Євро-2020, в Південній Америці продовжився відбір на ЧС-2022. За підсумками цих поєдинків за свої національні команди дебютувало чимало гравців, про яких ми поговоримо нижче.

Італія (5)

Підміняти Роберто Манчіні асистент Альбериго Еван в спарингу з Естонією (4: 0) задіяв п'ятьох новачків. При цьому захисник Інтера Алессандро Бастони після дебюту в «товарняку» ще й провів обидва поєдинки Ліги націй. На заміну вийшли форвард Монако П'єтро Пеллегрен, хавбек Дженоа лука Пеллегріні, Хавбек Аталанти Маттео Пессіна і правий бек Мілана Давіде Калабрія. Останній ще й з Боснією і Герцеговиною (2: 0) провів кілька хвилин.

Португалія (3)

Напередодні Ліги націй португальці знищили Андорру (7: 0). Вперше викликаний в збірну вінгер Вулверхемптона Педру Нема провів стартову 45-хвилинку і відкрив рахунок на восьмій хвилині. Та ж історія і з Пауліньо, Але форвард Браги в дебютному матчі вистрілив дублем, замкнувши два флангових кросу. Також вперше за національну команду зіграв захисник Гранади Домінгуш Дуарте. Пауліньо потім ще й отримав час в обох зустрічах Ліги націй.

Бельгія (3)

У спарингу зі Швейцарією (2: 1) з перших хвилин вийшов форвард Герти Доді Лукебакіо, А на заміну з'явилися захисник Андерлехта Ханнес Делькруа і атакуючий хав Брюгге Шарль де Кетеларе. Що цікаво, Лукебакіо в 2016 році зіграв один матч за збірну ДР Конго.

Хорватія (3)

Три гравця дебютували в «товарняку» з Туреччиною (3: 3). Це центрбек Вольфсбурга Марін Понграчіч, Хавбек Бордо Тома Башич і форвард ПАОКа Антоніо Чолак. Перші двоє потім ще провели по матчу в Лізі націй.

Англія (2)

У спарингу з Ірландією на поле вийшов 17-річний Джуд Беллінгем. Хавбек дортмундської Боруссії став третім наймолодшим дебютантом в історії англійської команди після Тео Уолкотта і Уейна Руні. Також в цій грі в перерві на заміну вийшов голкіпер МЮ Дін Хендерсон.

Іспанія (2)

Всі три матчі листопадового збору на воротах відстояв представник Атлетика Унаї Симон. У цих поєдинках іспанці пропустили двічі. хавбек Атлетіко Маркос Льоренте вийшов на заміну в спарингу з Нідерландами (1: 1).

Німеччина (2)

Йоахим Лев в усіх трьох матчах задіяв лівого бека ПСВ Філіпа Макса. У спарингу з Чехією (1: 0) він відзначився асистом в епізоді з єдиним забитим м'ячем. У цьому ж поєдинку дебютував правий захисник Вольфсбурга Боті Баку.

Відео

Франція (2)

Вперше зіграв за Ле Бле Маркус Тюрам, Син Ліліана Тюрама, який є лідером за кількістю матчів за французьку команду. Форвард Боруссії М провів всі три поєдинки збору і відзначився асистом в грі Ліги націй зі Швецією (4: 2). У спарингу з Фінляндією (0: 2) відбувся дебют правого бека Монако Рубена Агілара.

Відео

Бразилія (2)

Селесао провели два матчі відбору на ЧС-2022. З Венесуелою (1: 0) на заміну вийшов форвард Фламенго Педро, А з Уругваєм (2: 0) - хавбек Ліона Бруно Гімарайнс.

Нідерланди (1)

Марко Бізот викликається в збірну з 2018-го, але дебютував за неї тільки зараз. Голкіпер АЗ відстояв на воротах 90 хвилин в спарингу з Іспанією (1: 1).

П'ятірка від представників МанСіті. Дебютні голи гравців за топ-збірні в листопаді (відео)