П'ять турів до карантину: топ-5 матчів УПЛ після зимової паузи (відео)

28.03.2020 10:04
Виділяємо найяскравіші поєдинки, що трапилися у весняній частині чемпіонату України до вимушеної паузи

Колос і Шахтар забили сім голів на двох. фото shakhtar.com

Виконком УАФ 17 березня призупинив футбольні змагання в нашій країні. Причина - глобальна пандемія коронавируса COVID-19. У підсумку після зимової паузи в УПЛ встигли провести всього п'ять турів. За цей період відбулося 30 матчів, серед яких ми вибрали п'ять найяскравіших. 20 тур. Дніпро-1 - Динамо - 3:1 Одна з найнесподіваніших перемог за ці п'ять турів. Незважаючи на раннє видалення Віталія Буяльського Динамо пішло на перерву, ведучи в рахунку після успішного пенальті від Беньяміна Вербича. Однак вийшов на заміну на 62-й хвилині Владислав Супряга змінив хід поєдинку. Футболіст «молодіжки» замкнув простріл партнера, забив після кутового, а третій м'яч оформив після швидкісного проходу і виходу один на один. Все це сталося з 71-ї по 90-у хвилину. Владислав став всього лише третім гравцем в історії УПЛ, які зробили хет-трик після виходу на заміну. https://www.youtube.com/watch?v=KRyxo3wTWOI 22 тур. Колос - Шахтар - 3:4 В останньому турі першого етапу ковалевци боролися за потрапляння в топ-6. Після першого тайму Колос програвав 1: 2 - Тайсон реалізував пенальті, Жуніор Мораес наспів на добивання, а перед перервою Вадим Мілько скористався помилкою Андрія П'ятова. У другій половині зустрічі Тете збільшив перевагу гостей, але Віталій Гавриш з пенальті і знову Мілько оформили несподіваний камбек. Втім, в кінцівці своє друге слово сказав Мораес, замкнувши фланговий простріл. Незважаючи на драматичне поразку, Колос таки виявився у верхній шістці. https://www.youtube.com/watch?v=jjrXZ89dZbI 23 тур. Олександрія - Колос - 4:2 Другий за результативністю матч за цей період. Олександрійці взяли реванш за поразку в 19-му турі. Станіслав Сорокін вивів гостей вперед, а незадовго до перерви Дмитро Гречишкін зрівняв. У другій половині зустрічі Василь Грицук реалізував пенальті, а Кирило Ковалець зробив рахунок 3: 1 після помилки суперників. Вийшовши на заміну Володимир Лисенко подарував Колосу шанс на камбек, але в кінцівці Максим Задерака вбив інтригу. Відео 23 тур. Зоря - Шахтар - 1:0 Луганчани здобули перемогу в найважливішому в плані боротьби за друге місце поєдинку. Голкіпери обох команд зробили кілька класних сейвів, також вистачало промахів з забійних ситуацій. У підсумку все вирішив красивий гол Богдана Михайличенко з відскоку під кінець зустрічі. У підсумку Шахтар зазнав другої поразки в нинішньому чемпіонаті. https://www.youtube.com/watch?v=J5fCfAX8z2I 23 тур. Динамо - Десна - 1:1 Ще один матч, який в підсумку може виявитися ключовим у всьому сезоні. Десна відставала від киян на три очки, а від Зорі - на одне. Чернігівці більшу частину матчу відбивалися і могли пропустити ще в першому таймі, але Володимир Шепелєв потрапив в поперечину. На 69-й хвилині Назарій Русин все ж вивів Динамо вперед, але втримати перевагу господарі не зуміли. Олександр Філіппов скористався помилкою оборони суперників і забив вже в порожні ворота. https://youtu.be/Ww60rRp31qk?t=39 Володимир Сержао

П'ять турів до карантину: все розгроми в УПЛ після зимової паузи (відео)

П'ять турів до карантину: всі дублі у весняній частині УПЛ (відео)